Flirto paslaptys: kaip atkreipti vyro dėmesį?

Psichologai tvirtina, kad flirtuoja tik laimingi žmonės. Tame yra tiesos, juk sunku įsivaizduoti paniurėlę, koketiškai sukančią plaukus aplink pirštą. Flirtuojame instinktyviai, pačios to nepastebėdamos, todėl visi gana standartiniai judesiai (plaukų lietimas, pravertos lūpos, odos lietimas) atrodo labai natūraliai ir gundančiai. Ir vis dėlto, flirto triukų įmanoma išmokti.

Flirtas – tai savotiški dėmesio mainai tarp tavęs ir tave dominančio objekto: tu rodai dėmesį, jis atsako tuo pačiu ir t.t. Kad visas šis žavus žaidimas nepavirstų nevykusiu spektakliu, turi išmokti atpažinti, kaip reaguoja tavo simpatija.

Vyrai flirtuoja kiek kitaip, nei moterys: jie negundo, o bando pabrėžti savo vyriškumą, pasitikėjimą savimi. Išraiškingiau gestikuliuoja, garsiau kalba, daugiau juokauja, bando parodyti save iš geriausios pusės, todėl pasitempia, atlošia pečius, kad krūtinė atrodytų didesnė. Dar vienas labai ryškus erotinės simpatijos ženklas – nevalingas odos lietimas. Jis trina pasmakrę, liečia savo skruostą ar lūpas – jokių abejonių, kad šią minutę tu užkariavai jo dėmesį. Kitaip tariant, vaikinas nusiteikęs intymesniam tęsiniui. Tau spręsti, kokias ribas leisi jam peržengti ir kur sustosite.

Pagal statistiką, 87 proc. vyrų itin jaudina vos praverta moters burna, ypač kai ji dar šiek tiek palenkia galvą į partnerio pusę. Lėtas judesys, sėdint perkelti vieną koją ant kitos, gali išvesti iš proto 92 proc. vyrų. Daugelį vyrų užveda sklindantis nuo moters cinamono ar vanilės kvapas. Pats erotiškiausias dalykas daugumai vyrų – matyti moterį, liečiančią savo plaukus ar mąsliai sukiojančią juos apie pirštą. Tačiau pagrindiniu flirto ginklu vis tik išlieka žvilgsnis.

Pakanka vos keletą sekundžių žvelgti vyrui tiesiai į akis ir jis supras tai kaip ženklą, raginantį jį veikti. Eilinis žvilgsnis vidutiniškai trunka 1,8 sekundės. Jeigu žvilgsnį išlaikysi 2–3 sekundes, vyrui sukelsi malonų susijaudinimą. Svarbiausia, nepersistenk, juk užsitęsęs akių kontaktas gali priversti jį pasijausti nejaukiai ir visas romantizmas dings.

Flirto specialistai pataria: žvelgiant vyrui tiesiai į akis, mintyse sau ištark: „Tu labai seksualus“. Tave pačią tokia mintis nuteiks seksualiai ir tai akivaizdžiai atsispindės tavo žvilgsnyje. Be to, būtent tokia mintyse ištarta frazė leis išlaikyti žvilgsnį patį optimaliausią laiką: nei per trumpai, nei per ilgai. Taip pat labai svarbu išmokti stebėti tave sudominusį vaikiną periferiniu matymu. Tam, kad reikiamu metu jūsų akys susidurtų ir jis suprastų, kad tu susidomėjai. Vyrai teigia, kad seksualiausiai atrodo per petį žvelgianti moteris, matyt ne veltui garsiausios pasaulio įžymybės pozuoja būtent taip.

Anokia paslaptis, kad vyrai įsimyli vaizdą, todėl nepamiršk galingo ginklo – makiažo. Oi, tikrai nepatariame tau prisiklijuoti blakstienų ir nusipiešti naują veidą. Vyrus traukia akcentai: išraiškingos lūpos, švelniai paraudę skruostai... Pasąmonėje vyrams raudonos lūpos ir parausvinti skruostai asocijuojasi su seksualumu, mat susijaudinus kraujas plūsteli į skruostus, lūpos gundančiai parausta ir prasiveria, o akys pradeda blizgėti. Patarimas tau: išorinius akių kampučius paryškink tamsiau, o vidinius patepk šviesiais šešėliais - taip akys atrodys didesnės ir labiau spindinčios. Dažydamasi lūpas, šiek tiek blizgio užtepk tik ties pačiu lūpų viduriuku. Ir nepamiršk šiek tiek parausvinti skruostų, kad veidas atrodytų gyvybingas.

Dar vienas labai svarbus dalykas – atstumas. 50 centimetrų tarp tavęs ir pašnekovo leis patekti į intymią jo erdvę, tačiau neperžengti ribos. Priartėjusi prie jo, turėtum išnaudoti ir dar vieną savo ginklą: kvepalus. Kvapai labai stipriai veikia žmogaus pasąmonę, todėl malonus ir subtilus kvepalų aromatas, sklindantis nuo moters kūno, gali ne tik priversti giliau įkvėpti bet kurį vyrą, bet ir įsitvirtinti jo atmintyje. O kvapus iš atminties ištrinti kur kas sunkiau, nei vaizdus!

Patys vyrai teigia, kad nėra nieko labiau jaudinančio, nei gaivumo kvapas. Aromatas, primenantis ką tik iš dušo išlipusios moters kvapą, sukelia norą prisiliesti, paglostyti, mylėtis. Panašiai veikia ir kiti natūralūs kvepalai, pavyzdžiui, braškių, arbūzo ar persikų kvapo.

Ir vis dėlto, patraukli išvaizda neišgelbės tavęs, jeigu savo viduje jausi nusivylimą. Nelaimingi žmonės veikia atstumiančiai. Taigi, prieš pradedant flirtuoti, pirmiau teks padirbėti su savo vidine būsena. Tau būtina susitelkti į teigiamas emocijas ir nustoti ieškoti kaltininkų. Kas kaltas dėl to, kad rytinę kavą išgeri paskubomis, be jokio pasimėgavimo šiuo kvapniu gėrimu, o žiemą ir taip retokai nušvintančios saulės net nepastebi? Pradėk šypsotis, net ir be ypatingos priežasties ir po kurio laiko pati pradėsi stebėtis akivaizdžiai pagerėjusiu gyvenimu.

Dar viena kliūtimi sėkmingo flirto kelyje gali tapti baimė prieš nepažįstamus žmones. Pasistenk tapti atviresnė, juk būtent nepažįstamasis gali tapti tavo geriausiu draugu ar net vieninteliu vyru tavo gyvenime. Tai ar verta to bijoti? Išsirink sau patinkantį vyrą, nukreipk į jį žvilgsnį ir būk pasirengusi toliau dalyvauti žaidime. Itin drovius vyrukus galima ir pačiai pastūmėti pirmam žingsniui. Juk visai

nesunku paklausti, kiek dabar valandų ar paprašyti iškviesti tau taksi, nes tavo telefonas netikėtai išsikrovė.

Išmok kontroliuoti savo veiksmus. Net jei tau nejauku, visuomet žvelk priešais save, o ne kažkur į grindis. Tai aiškiai parodys, kad esi pasirengusi bendravimui. Stenkis palaikyti pokalbį: kiekvienas tavo atsakymas į jo klausimą turi užsibaigti tavo pačios klausimu. Tai – elementarus pokalbio palaikymas. Kad išlaikytum jo dėmesį, tau visai nebūtina sutikti su viskuo, ką jis sako ar siūlo. Vyrai mėgsta pasipriešinimą, jie nori užkariauti moterį, o ne gauti ją be jokių pastangų. Tarkim, jis nori pavaišinti tave kokteiliu. „Kokteilius aš geriu tik po 12 valandos, bet kavos tikrai neatsisakyčiau“ - tai bus gana aiški, tačiau koketiška užuomina, kad tu sutinki su juo tęsti pažintį ir nežinia, kuo visa tai užsibaigs.

Flirtas – tai ne tik fiziologija. Tai būdas, parodyti žmogui savo susidomėjimą. Dažnai flirtas būna visai ne kelias į seksualinį kontaktą, o tik nekalta bendravimo dalis. Todėl nepamiršk ir „psichologinių pamaloninimų“. Pavyzdžiui, svarbiausias flirto triukas – mokėjimas klausyti. Jeigu išmoksi nuoširdžiai išklausyti pašnekovą ir suprasti jo išsakytų minčių esmę, jis visada bus suinteresuotas bendrauti su tavimi. Pokalbio su vyriškiu metu, leisk jam pasijausti reikšmingu. Tai pakels jo savivertę ir įkvėps jį kuo nors pamaloninti ir tave.

Nepamiršk, kad vyras intuityviai jaučia moters nusiteikimą jo atžvilgiu. Todėl sėkmingas flirtas įmanomas tik ten, kur yra abipusė pagarba ir susidomėjimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis