Vienuolika požymių, kad jis tuoj pasipirš

Nors tai tarsi ir savaime suprantama, vistiek reikia pasakyti, kad bet kurio iš šių požymių nederėtų priimti kaip šimtaprocentinės garantijos, kad jis netrukus užduos lemiamą klausimą. Neskubėk pulti džiaugtis, jeigu tavo vaikino elgesyje aptiksi kelis iš šių požymių. Visada viskam galima rasti ir kitų paaiškinimų. Tačiau ar tai reiškia, kad jis galėtų netrukus tau pasipiršti, ypač jeigu daug iš žemiau išvardintų dalykų daro? Labai tikėtina.

Jis pradėjo elgtis kažkaip įtartinai, o tu žinai, kad jis niekada tavęs neapgaudinėtų. Jeigu vaikinas negali paaiškinti, kur kažkuriuo metu buvo, slepia savo telefoną ir, apskritai, elgiasi kažkaip paviršutiniškai, paprastai tam gali būti dvi priežastys: arba jis apgaudinėja, arba ruošia didelę staigmeną.

Staiga jis pasidarė labai jau taupus. Jis gali taupyti pinigus bet kam. Tai gali būti futbolo rungtynių abonementas. Tai gali būti daugybė kitų daiktų. Tačiau tai gali būti ir sužadėtuvių žiedas.

Visi jo draugai vienas po kito susižada. Žinoma, tai nereiškia, kad jis puls susižadėti vien todėl, kad visi kiti tai daro, tačiau jeigu judu esate tam tinkamo amžiaus ir visi aplinkui vieni po kitų tuokiasi, tai gali tapti jam spyriu į užpakalį, kurio jam trūksta.

Jums išėjus apsipirkti jis staiga dingsta. Ar kol internete ieškojote naujo bikinio, jis rinko informaciją apie sužadėtuvių žiedus? Kai kurie vaikinai tuo metu, kai jų merginos sutelkia dėmesį kažkur kitur, mėgsta atlikti žvalgybinį darbą. Bet kam rizikuoti būti demaskuotu, užuot nuėjus ir apsižiūrėjus vienam? Jeigu jis internete ieško sužadėtuvių žiedų, labai tikėtina, kad vis dar tebėra ankstyvojoje stadijoje, tad apsiginkluokite kantrybe. Arba, jeigu jūs gyvenate Sibiro viduryje ir į parduotuves galite išsiruošti tik kartą per mėnesį, tuomet jo elgesys parduotuvėse gali būti neiššifruojamas.

Tavo tėvai pradeda elgtis keistokai, vengia viską pasakyti. Gali būti, kad pirmiausiai jis paprašė jų leidimo, tad jeigu tavo mama ar tėtis negali išsaugoti paslapties, stebėk, ar jie neišsiduoda tuomet, kai pasakoji apie susižadėjusius savo draugus.

Tavo papuošalų dėžutė akivaizdžiai yra ne ten, kur palikai. Visiškai gali būti, kad jis dar kartą pasitikrino, koks tavo žiedo dydis. Tik nepamiršk, kad ne visi žiedai įteikiami su pažadu mylėti visą gyvenimą. Būna ir eilinių žiedų. Jeigu jis nėra iš tų vaikinų, kurie yra tokio neįtikėtino bukumo, kad tiesiai šviesiai paklausia tavo žiedo dydžio, beveik šimtu procentų, kad jis tai daro ne dėl sužadėtuvių žiedo. Nors ji gali būti išties gudrus ir klausti to, kad galėtų pasiruošti tam, kas įvyks po kelerių metų, kai jau būsi išvis pamiršusi tai, ko jis klausė.

Pastebėjai, kai jis kartoja jūsų draugų ir šeimos narių, su kuriais beveik niekada nebendrauja, frazes. Gali būti, kad jis renka informaciją apie tai, kokio žiedo norėtum (darant prielaidą, kad neišsakėte jokių užuominų pati). Galbūt jis planuoja vakarėlį po sužadėtuvių ar mėgina surengti geriausią pasipiršimo variantą.

Jis surengė jam nebūdingai romantišką vakarienę, pasimatymą ar atostogas. Nebent artėja tavo gimtadienis, metinės ar galimas pakėlimas darbe, priešingu atveju visa tai greičiausiai ruošiama tam, kad būtų užduotas lemiamas klausimas. Jeigu jis išsiunčia tave į romantišką medžioklę, šansai dar labiau padidėja. Tas pats galioja ir visoms vietoms, kuriose kada nors esate susitikę. Arba jeigu jis pradeda daryti kažką pakvaišusio, o jo draugas jį filmuoja su viltimi, kad tai taps populiariu pasipiršimo filmuku internete.

Staiga be jokios priežasties jis pasipuošė. Galbūt jis tiesiog nori save iš naujo atrasti. Arba tu žinai, kad nori gerai atrodyti sužadėtuvių nuotraukoje. Iš tikrųjų tai priklauso nuo to, kaip keista jį matyti apsivilkusį tą kostiumą.

Jis priklaupia ant kelio. Na štai, didžioji akimirka. Ypač jeigu jis atitinka visus aukščiau išvardintus požymius. Regis, būtų protinga pradėti jaudintis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis