Perskaityk šį straipsnį, jei nori grįžti pas buvusį

Žmonės skiriasi, taip gyvenime nutinka. Tačiau buvusieji kaip tarakonai – visada grįžta. Visada. Praėjus trims mėnesiams, trejiems metams, trims savaitėms, kažkur kažkaip sulaukti žinotės: „Labas.“ O jeigu ir nesulauki - anksčiau ar vėliau netikėtai sutinki jį gatvėje, pamatai sėdintį kavinėje ar apie tavo praeitį primena gerasis facebookas, pranešęs, kad metas pasveikinti ex`ą su gimimo diena. Ir tuomet vėl užvaldo mintys - o jeigu pabandytume dar kartą?

Kai norisi atsukti laiką atgal

Vėl būti kartu – kai kuriais atvejais neblogas sumanymas. Kartais tai stebėtinai gerai, geriau, nei buvo. Bet prieš žengiant šį žingsnį užduok sau vieną klausimą: ar esi tuo tikra? Ar esi tikra, kad nori iš naujo tai pereiti? Ar gerų dalykų buvo tiek daug, kad jie užgožtų viską, kas įvyko negero?

Net nebūtinai negero, o tai, kas tave erzino: pavyzdžiui, kaip jis kirpdavosi nagus tiesiog kambaryje ir pamiršdavo juos išmesti, kaip nuolat žadėdavo kažką padaryti ir nepadarydavo. Kaip eilinį kartą pasirinkdavo ne tave, o draugus ar kompiuterį ir t.t. Nepamiršk esminio dalyko – jūs išsiskyrėte dėl kažkokios priežasties. Taigi iš pradžių pagalvok, ar apskritai galite būti draugai? Jei ne, kokia prasmė siekti kažko daugiau?

Nesvarbu, kas buvo kaltas dėl išsiskyrimo, turi nusiteikti tam, kad sugrįžusi turėsi pradėti viską iš naujo, pamiršti visas nuoskaudas ir niekuomet jų nebekelti į paviršių. Užbrėžti tą liniją labai sudėtinga, ypatingai tuomet, kai skyrybos buvo skausmingos ir įskaudinta buvai tu, o ne jis.

Pagalvok ir apie tai, kaip stipriai pasikeitei nuo to laiko, kai išsiskyrėte. Kas tu dabar? O kas jis dabar? Taip, žmonės nesikeičia, kardinaliai nesikeičia, bet kartais sutinki žmogų po kiek laiko ir supranti, kad tai nebe tas žmogus, kurį pažinojai. O gal jis tas pats - tik tavo prioritetai ir tavo pačios savivertė dabar kur kas aukštesnė ir tenkintis tuo, ką turėjai anksčiau, tu nebenori.

Prisimink visą tą skausmą, kurį išgyvenai skyrybų metu. Ką tuomet galvojai? Kokios emocijos buvo tave apėmusios? Labai tikėtina, kad tą patį tau reikės išgyventi dar kartą ir jeigu nori pas jį sugrįžti, turi būti tam pasiruošusi. Skyrybas, kaip ir kiekvieną nesėkmę, reikia išnarstyti po dalelę, kad suprastum, kur kas įvyko dėl tavo kaltės, o kur – dėl jo. Tik suvokusi išsiskyrimo priežastis gali objektyviai svarstyti, ar judu ateityje sugebėsite jas įveikti.

Kai buvusio pėdsakai griauna tavo gyvenimą

Būna ir taip, kad buvusio susigrąžinti visai nesinori, tačiau paleisti jo iš savo gyvenimo vis tiek negali. Prisiminimai nevalingai užplūsta ir trukdo tau judėti į priekį. Nuoskaudos praeičiai kartais tampa didžiausia tavo ateities kliūtimi...

Visuomet prisimink, kad nebūna atsitiktinių susitikimų ir atsitiktinių žmonių. Viskas, kas tavo gyvenime įvyko, turi kažkokią prasmę. Jeigu buvęs mylimasis paliko žaizdą tavo širdyje, suprasti kam viso to reikėjo ir kodėl būtent tavo gyvenime jis pasirodė – tikrai nelengva. Tačiau taip turėjo būti. Sunkūs santykiai padeda tau atrasti pačiai save. Tokiose situacijose esi priversta gilintis į savo poreikius, galvoti, ko nori gyvenime, kas tavęs netenkina, ką gali pakeisti. Jeigu viskas būtų gražu, vargu ar susimąstytum ir gautum itin svarbių gyvenimo pamokų, kurios padės apsaugoti save nuo ateities klaidų.

Praktiškai kiekvienos iš mūsų gyvenimuose yra tas žmogus, kuris suteikė labai daug skausmo ir paliko blogų prisiminimų šleifą. Taip, tu pyksti ir net neabejojame, kad yra už ką. Tačiau reikia mokėti paleisti. Palikti praeityje. Pradėti viską iš naujo.

Pasistenk į nemalonius buvusių santykių prisiminimus pažvelgti kaip į pamoką. Tavo nusivylimas - tai pasiruošimas ateities santykiams. Žinodama, kas yra blogis, labiau išmoksti vertinti gėrį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis