Šio Zodiako ženklo moteris - ideali partnerė ieškantiems meilės visam gyvenimui

Ji idealistė, pasiruošusi atiduoti gyvenimą dėl savo meilės, ji saugos ištikimybę (tačiau iš antros pusės reikalaus to paties), greičiausiai pasirinkusi vyrą kartu su juo sutiks senatvę (tik ramybės net ir senatvėje nereikėtų tikėtis) - visiems, ieškantiems patikimos moters, vertėtų atkreipti dėmesį į Mergelę.

Šio Zodiako ženklo moteris mėgsta tvarką ir stengiasi ją palaikyti visose gyvenimo srityse (o asmeniniame gyvenime ypatingai). Būtent dėl to Mergelė net prieš pradėdama draugauti gerai pagalvos ir neners stačia galva į santykius. Tik pagalvok, kiek įvairiausių abejonių jai kils prieš priimant ryžtingesnį žingsnį dėl gyvenimo kartu ar vestuvių. Bet čia savi minusai, savi pliusai - jeigu jau Mergelė priims sprendimą būti kartu, tai jis bus labai tvirtas. Šio Zodiako ženklo atstovės renkasi labai praktišką ir, ne paslaptis, materialų gyvenimą. Blaivų protą atimančioms aistroms čia ne vieta. Žinoma, aistringomis šios moterys būna, bet viskas daroma apgalvotai, neperlenkiant lazdos.

Tai turbūt vienintelis Zodiako ženklas, kuris išgirdęs serenadą po savo langais užvertų langines ir išjungtų namuose šviesą, kad tik nereikėtų išgyventi šito keisto viešo jausmų proveržio. Tik sklandi ir ilgalaikė draugystė gali atverti kelius į šios moters širdį, o ant tokių parodomųjų triukų tegul kimba kitos. Visai kas kita nuoširdūs žodžiai būnant dviese, akis į akį. Kantrybės prisibelsti prie šios moters jausmų tikrai reikės, tačiau kai tai įvyks - turėsite patikimiausią žmogų, kuris bus jūsų stiprybė, jūsų atrama, jūsų geriausias draugas. Tik tuomet patirsite tikrąjį šios moters švelnumą ir šilumą, kuri iki šiol buvo slepiama po atsargumo šarvais.

Šios moters širdį gali užkariauti tik atkaklus, savimi pasitikintis vyras, vertas būti šalia jos. Vienos dienos romaniukai ir pažaidimai šiai moteriai neaktualūs. Mergelei ypatingai svarbus pasitikėjimas partneriu, todėl apie neištikimybę negali būti net kalbų. Ji pati sau to neleistų, o partneriui tikrai neatleistų. Mergelė niekada nenusižemins, taigi jeigu su ja bus elgiamasi netinkamai, jūsų daiktai bus supakuoti ir tvarkingai pastatyti už durų. Nors greičiau nutiks atvirkščiai - išdidžioji Mergelė susirinks savo daiktus ir išeis pati. Tačiau radusi savo meilę, žmogų, kuriuo galės pilnai pasitikėti, ji atiduos paskutines jėgas už jį kovodama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis