tinderio į realybę – kaip iš virtualaus pasaulio persikelti į tikrą pasimatymą

Nusibodo beprasmiškai susirašinėti žinutėmis? Yra penkios galimybės iš virtualaus pasaulio persikelti į tikrą pasimatymą.

1. Suteik jam idėjų

Net jei vaikinams patiktų, ką mato tavo paskyroje, nemažai jų vengtų su tavimi susitikti – tiesiog nebūtų tikri, ar bus apie ką kalbėti. Tad užsimink paskyroje, kokie pasimatymai tau patiktų. Pavyzdžiui, “noriu rasti, kur mieste skaniausi ledai”. Arba: “Niekada neatsisakau gero sušio.” Taip mielam vaikinui pasufleruotum, ką jis galėtų tau pasiūlyti.


2. Neskubėk ir būk konkreti

Naudodamiesi išmaniosiomis pasimatymų programėlėmis esame linkę į padrikus, greitus pokalbius, nes pernelyg jau daug norinčių į juos įsiterpti. Toks bendravimas ne itin asmeniškas, todėl teikia mažai malonumo. Užuot mechaniškai mestelėjusi “Labas!”, kitą kartą pamėgink parašyti konkrečiau, pavyzdžiui: “Tuoj mėgausiuosi “Šerloku”. O tu ką veiki?” Tokia specifinė detalė net virtualioje erdvėje padės tau išlikti individualiai.


3. Lįsk giliau

Be abejo, iš nuotraukų galima daug nuspėti. Tačiau parodyk vaikinui, kad tau rūpi daugiau nei vien jo išvaizda, ir paminėk ką nors reikšmingesnio, pastebėto jo paskyroje ar žinutėse. Pavyzdžiui: “Mačiau nuotraukoje, kad slidinėjai. Kur buvai ištrūkęs?”


4. Paversk tai tikrove

Net jei online jūs puikiai sutariate, yra vaikinų, kurie niekada neperkelia santykių į tikrovę. Jei jauti, kad įsisukai į uždarą virtualių pokalbių ratą, pamėgink pagudrauti: “Dabar turiu bėgti, tačiau mums reikėtų kada susitikti kavos.” Taip pasakiusi pamėgink atsispirti pagundai vėl įsivelti į tų pačių nieko nežadančių pokalbių karuselę.


5. Nedaryk iš pirmojo pasimatymo ypatingo atvejo

Niekas taip nežudo nuotaikos kaip persistengimas planuojant. Tad neįsitempk, tegul viskas vyksta ramiai, bet konkrečiai: “Jei nori susitikti, turiu laiko kitą ketvirtadienį.” Nedarant jokio spaudimo padidės tikimybė iš tikrųjų susitikti ir iš tikrųjų sugalvoti ką nors įdomaus.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis