Į ką dėmesį atkreipia vyrai, dairydamiesi į merginas per pažinčių programėles

Neabejotinai pažįsti porelių, susipažinusių per tinderį ar kokį kitą jo analogą. O gal ir pati mėgsti tokius pusiau aklus pasimatymus, susipažinus virtualiai?

Kas juos atbaido?


  • Praėjus vos kelioms minutėms nuo pokalbio pradžios mergina užmėtė mane klausimais apie darbą, buvusius santykius, paskolas ir net paminėjo hipoteką. Ji ką, antstolė? – Mykolas.


  • Visada praskipinu tas panas, kurios cituoja Paulo Coelho. Toks jausmas, kad pačios neturi ką pasakyti, – Denisas.


  • Mane gąsdina atviros nuotraukos. Mes dar nepažįstami, o aš jau mačiau tavo papus. Kažkaip keista, – Vitas. 


Aleksandras S. nutarė mums paaiškinti, kokiais kriterijais vadovaujasi vyrai, rinkdamiesi merginas per pažinčių programėles. Ciniška, bet tokia realybė.


Klausimas veidui


Kiekvienas vyras svajoja apie romaną su moteriška ir visaip kitaip tobula mergina. Tačiau svajonės lieka svajonės – artėdami dvidešimtmečio link, dauguma vaikinų jas jau pradeda skirti nuo realybės. Ir čia staiga iš išmaniojo ekrano šypsosi mergina, šalia kurios Božena su visais savo implantais gali slėptis po lapais! Devyniais iš dešimties atvejų vaikinas tokia sėkme nepatikės – nes tai taip pat realu, kaip staiga sutikti Bradą Pittą kažkur tarp Savanorių prospekto chruščiovkių. Taigi visas labai pafotošopintas ar prieš penkerius metus darytas nuotraukas, kuriose tu ne itin primeni save realybėje, kišk atgal į savo saugyklas. Simpatijos gerai, bet jums teks susitikinėti tikrovėje.


Konceptualus požiūris


Kokią žinutę pasauliui nori perduoti mergina, savo paskyroje įdėjusi nespalvotą nugaros nuotrauką? Kad tai – gražiausia jos kūno vieta? Ar reklama draugei, prieš mėnesį nutarusiai, kad ji – geniali fotografė, tik niekas to dar nežino? Vargu ar programėlių naudotojų publika deramai įvertins pustonių žaismą. Ji trokšta, nori ir reikalauja normalių, paprastų, banalių fotografijų be jokių intelektinių išsidirbinėjimų. Apnuogintos kūno dalys gali dar labiau susukti galvą. N-18 nuotrauką pamatęs vaikinas tikrai sau užduos klausimą: “Ko šita diva nori?” Maratoninio sekso, daug pinigų, partnerio į valandinį viešbutį, kol tikrasis vyras dirba? Pernelyg jau daug klausimų pažinties pradžioje, ar ne?


Tuščias lapas


Kodėl Instagramas toks populiarus? Viskas genialiai paprasta: pamatei, palaikinai, pamiršai. Tačiau kad užmegztum pokalbį, vien fotografijos per maža, juk ne visi vyrai gali pradėti bendrauti (net virtualiai) nuo “Labas, aš Darius”. Kas kita, jei kas nors jam galėtų pasufleruoti ką nors apie tave. Tada vaikinas kur kas mieliau megztų kontaktą. Nesvarbu, kas jus sietų – sportas, universitetas ar polinkis į Timo Burtono kūrybą.


Kultūros valandėlė


Vyrui svarbios tavo mintys – nesvarbu, kad jos nepretenduoja į filosofines Krescencijaus Stoškaus gilumas, nesusidėlioja į hegzametrą (ar paprasčiausias eiles) ar apskritai susideda iš vieno žodžio “užkniso” (cenzūruota versija). Tik pasistenk apsieiti be didžių žmonių citatų. Jei vaikinui kiltų noras (niekad nežinai) paskaityti Sigmundą Freudą, jis atsisiųs “Psichoanalizės įvadą”. Jei sugundytų kas nors gražaus, atsivers Mačernį ar galop – Maironį. Tačiau niekada, jokiomis aplinkybėmis, jis nelįs kultūrintis į pažinčių programėlę.


Kaip čia lietuviškai?


Perfiltruok ne tik nuotrauką, bet ir tekstą – turime galvoj gramatines klaidas. Vyras atleis, kad nemoki ruošti maisto, nemėgsti tvarkytis ar net neišsitrinkai galvos, jei tik tai netaps sistema, tačiau dvi klaidos žodyje devynEZdešimt – tai antiseksas. Kaip ir šeiminius pantalonus mūvinti mergina.


Apklausa


Smagu, kai pati užduodi klausimų. Klausinėji vaikino apie jo hobius, vaikystę, apie tai, kas jam labiau patinka – pepsi ar coca. Klausinėk, klausinėk, vyrams tai labai patinka. Tik šiukštu nepaversk susirašinėjimo apklausa ar pokalbiu dėl darbo. Jūs dar nespėjote aptarti bendrų pomėgių, o tu jau domiesi, kokį automobilį jis vairuoja, ar turi butą, kiek užkala. Nesistebėk, jei išgirdęs tokių klausimų vaikinas išnyks iš tavo orbitos. Arba pradės meluoti. Taigi lėtink apsukas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis