Meilės testas: ką sako jūsų rankos

Žingsniuojate su mylimuoju gatve ar tiesiog lūkuriuojate parduotuvės eilėje... O kur tuo metu yra jo rankos? Toks menkniekis, o kiek daug gali atskleisti apie judviejų ryšį!

Sunerti abiejų pirštai: jūsų santykiai stabilūs iš visų pusių. Puikiai vienas kitą suprantate. Toks kontaktas rodo, jog santykiai brandūs, o veiksmai sąmoningi. Be to, jūs vienas kitą labai gerai papildote.

Delnas į delną: tarp judviejų yra visiškas abipusis pasitikėjimas bei aiškus lyderis. Paprastai dominuoja tas, kurio delnas yra viršuje.

Laikymasis už vieno pirštelio: jums labai norisi fizinio artumo. Paprastai taip būna santykių pradžioje ir būdinga įsimylėjimo fazei.

Atsitiktiniai prisilietimai: dažniausiai taip būna, kai žmonės dar nesusitikinėja, tačiau jau vyksta judėjimas link artumo. Norisi fizinio kontakto, tačiau kol kas neaišku, iš kurios pusės prieiti.

Laikotės už pirštų: štai tau ir klasikinis laisvės poroje demonstravimas. Gerbiama tiek asmeninė erdvė, tiek kiti svarbūs partnerystės faktoriai.

Laikymasis už riešo: tarp judviejų ir neslepiamas fizinis potraukis, ir vieno iš partnerių noras dominuoti. Beje, išreiškiamas gana grubia forma.

Apkabinimas už liemens: aistra, norisi dar daugiau. Paprastai tokiose porose seksualinis suderinamumas yra tikrai ne paskutinėje vietoje.

Už parankės: kiek senamadiškas meilės išraiškos būdas. Tačiau tokie santykiai grįsti pagarba ir abipusiu pasitikėjimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis