5 priežastys, dėl kurių vyrai dažniausiai ryžtasi išeiti

Deja, regis, kuo toliau, tuo sudėtingiau ne tik normaliai išsiskirti, bet ir išsiskyrus žengti į priekį. Skyrybų procesas visada būna skaudus, o šiais laikais jis apskritai virto chaosu, nes socialiniuose tinkluose nuolat šmėkščioja ekso šešėlis.

Apklausus COSMO skaitytojas išsiaiškinome, kad didžioji jų dalis išsiskyrė taip ir nesupratusios tikrosios skyrybų priežasties. Padrikų pasiteisinimų ir priekaištų būta, bet nieko konkretesnio. O čia ir didžioji problema: susitaikyti su skyrybomis kur kas sudėtingiau, jei nežinai, kur šuo pakastas.


Tad kas gi tiems vyrams dažniausiai neįtinka?


Skyrybų priežasčių TOP 5


1. Vienas iš mūsų buvo neištikimas


Štai ji – pagrindinė ir dažniausia skyrybų priežastis. Jei nori užkirsti kelią šiam baisiam būdui netekti pasitikėjimu grįsto meilės ryšio, laikykis psichologijos mokslų daktarės Lauros VanderDrift patarimo: kuo anksčiau su partneriu pasikalbėkite apie tai, ką laikote neištikimybe.


2. Ji tiesiog nebuvo Ta


Dauguma mūsų ieško žmogaus, kuris būtų ir geriausias draugas, ir nuoširdžiausias kritikas, ir sekso virtuozas. Suprantama, tačiau tobulų žmonių nebūna. Deja, kai kurie nenustoja dairytis ir ieškoti vis geresnio varianto. Jauskis rami: galutiniame rezultate prie suskilusios geldos greičiausiai liks jis, o ne tu.


3. Ji iš santykių norėjo daugiau, nei aš


Taip būna ir tai visiškai normalu. Vyrai nemėgsta būti spaudžiami į kampą, tad nieko keisto, jei išsigandęs rimtesnių įsipareigojimų jis spruko tolyn. Iš kitos pusės, kas iš to, jei būtų pasilikęs? Nuolatos stumti ir traukti vyrą santykiuose – nieko gero iš to vis tiek nebus.


4. Mes pernelyg dažnai pykdavomės


Nuolatiniai barniai su antrąja puse siaubingai nervina. Tačiau tikroji problema – ne pykčiai, o tai, kaip tai darote. Ar išdedi į šuns dienas partnerio charakterį? O gal tiesiog užsisklendi ir nesikalbi? Taip konfliktų neišspręsi. Kas kita, jei apie problemas kalbėsite argumentuotai, – tokiu atveju nesutarimai jus net suartins.


5. Mes siekėme skirtingų tikslų


Jei tie tikslai labai aiškūs (pavyzdžiui, santuoka ir vaikai), jums iš tiesų geriau sukti skirtingais keliais. Tačiau jeigu jie labiau išskydę (tarkim, kur gyventi), tada tereikia pasistengti būti lankstesniais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis