Jo nuomonė: 5 ženklai kurie išduoda, kad tu jam patinki

Santykių guru Matthew Hussey atskleidžia slaptus ženklus, kad tu jam tikrai patinki!

Suka, suka ratus aplinkui, o tiesiai šviesiai pasakyti tu man patinki niekaip neišdrįsta. Drąsuoliai vyrukai ne tokie jau drąsūs, kai reikia kalbėti apie savo jausmus. O kas bus, jeigu simpatija neabipusė? Kaip elgtis, jeigu tu jam nejauti nieko panašaus?


Kaip atpažinti, kad vyras rodo tau simpatijos ženklus, pataria santykių ekspertas Matthew Hussey!


1. Jis žiūri į tave, bet bendrauja su kitais

Esi vienintelis žmogus kambaryje, kurio atstūmimo jis vengia, todėl ir plepa su kitais – su tais, su kuriais jaučiasi patogiau. Tačiau vis tiek nevalingai nuolat žvilgčioja tavo pusėn.


2. Nejaukiais momentais jis šypsosi

Jums pradėjus kalbėti jis šypsosi, nors tu kalbi apie ką nors rimta. Nepyk, vaikinas taip elgiasi nesąmoningai. Šitaip jo smegenys išsiduoda: „Man patinka tai, ką matau! Lik šalia jos!“


3. Esi magnetas jo pėdoms

Kažkodėl jo pėdos nuolat būna pasuktos į tave. Jis ras dingsčių vis pro tave praeiti (šeštą kartą į tualetą?) ar atsistoti kur nors netoliese. Ir taip visą vakarą.


4. Elgiasi kaip gykas

Jis dievina knygas ir filmus fantastikos tema arba mielai žaidžia moksliukų stalo žaidimus. Vaikinas tau tai pasakoja, nes mėgina užmegzti su tavimi ryšį asmeniniu lygmeniu.


5. Jis nebando nusitempti tavęs į lovą

Aha, žinau, skamba kaip visiška beprotybė. Tačiau jis tiesiog nenori skubinti įvykių. Tad, užuot kvietęs tave pas save, verčiau paprašys tavo telefono numerio. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis