Pagavau jį meluojant – šį kartą atleisti ar...


Kur yra riba tarp balto melo ir bjaurios apgavystės? Bandydamos tai išsiaiškinti, pamėginome klasifikuoti vyrus pagal jų melo sunkumą.

Rūpestingasis melagis, arba „Šiek tiek nieko bloga“


Man jis buvo pirmasis, tad lovoje tikrai nebuvau labai patyrusi, tačiau visuomet sulaukdavau iš jo komplimentų. Po kurio laiko sužinojau, kad mano vaikinas visaip kaip išsisukinėja nuo oralinio sekso, nes aš tiesiog nemoku jo teisingai daryti - priremtas prie sienos jis prisipažino, kad šioje srityje man yra kur tobulėti... Labai supykau ir įsižeidžiau.


Kodėl jis taip elgiasi? Jis nenori, kad jaudintumeisi dėl niekų, arba tiesiog vengia smulkmeniškos (jo požiūriu) diskusijos. Jis pasirengęs kad mantrą kartoti, kad esi nestora, nauja šukuosena – super, o lovoje tu išvis deivė. Nors ir kaip suktum, na, liežuvis nesiverčia to vadinti melu. Šiaip, diplomatija.


Kokios perspektyvos? Pačios šviesiausios. Gavai taktišką vyrą, ir tai yra pliusas. Jaustis įskaudintai neverta – kaip ir bartų gydytojų, tiesmukai nerėžiančių tiesos pacientams. O mėginti iškvosti tiesą – kam tau to reikia? Traktuok tai kaip rūpinimąsi tavimi, kad šukuosena nekokia, juk ir pati žinai. Tik stebėk, kad vyras neperkoptų į kitą melavimo lygį.


Pasakotojas mėgėjas. Meluoja, bet raudonuoja


Per pasimatymą jis pasakojo apie nuosavą butą centre. Po kurio laiko atsitiktinai sužinojau, kad jis tą butą nuomojasi. Išaiškėjus tiesai jis ilgai atsiprašinėjo.


Kodėl jis taip elgiasi? Melagis mėgėjas nenusižengia normoms, tačiau kursuoja pavojingai arti padorumo ribos. Kabindamas makaronus jis sielojasi ne dėl savo pažeidžiamos psichikos – fantazuotojas puoselėja konkrečių tikslų. Jam rūpi jūsų santykiai, tačiau problemas sprendžia melu. Arba (žanro klasika) nori atrodyti geresnis, nei yra. Tokio melo padariniai ne tokie jau nepiktybiniai. Sieloje lieka nemalonių nuosėdų, kartais ir spjūvių pavidalu.


Kokios perspektyvos? Labai miglotos. Viskas gali baigtis gerai, ir jūs juokdamiesi nurašysite melą magnetinėms audroms ar atbulai pajudėjusiam Marsui. Tokiu atveju ateities prognozės bus šviesios. Juk visi mes kartais klystame. Tačiau jei nusisekęs melas vyrą tik įkvėps, ir jis nuspręs gyventi vadovaudamasis šūkiu “Meluoti ir nepasiduoti”, nieko gero nelauk. Nors... Vieną šansą suteikti visada verta.


Aferistas


Buvau iki ausų įsimylėjusi. Nepamenu kaip, bet jis sugebėjo įkalbėti mane pirkti automobilį išsimokėtinai. Vairuotojo pažymėjimo neturiu, tad automobilį įforminome jo vardu. Po savaitės mano meilė net neatsisveikinęs dingo su visu automobiliu. Po poros mėnesių vėl atsirado ir su ašaromis akyse tikino suklydęs: padaręs didelę avariją, bijojęs man apie tai pasakyti, todėl tiesiog sprukęs. Patikėjau ir vos po kelių savaičių vėl įklimpau: šį kartą jis paprašė pinigų kažkokiam turbo mega verslo projektui...


Kodėl jis taip elgiasi? Tokie melagiai dėl asmeninės naudos gali ne tik išmelžti iš tavęs pinigų, bet ir sukiršinti su šeima, priversti pakeisti darbą arba pamiršti, kad turi smegenis. Sumanus manipuliuotojas visada siekia asmeninių tikslų. Jo nedomina nei meilė, nei kiti šviesūs jausmai. Absoliučiai. Jis gali prisistatyti tikru Dalios Grybauskaitės pusbroliu, vesti tave ir netikėtai išnykti. Vėliau sužinosi, kad jis visą tą laiką slėpėsi nuo tyrėjų ar buvusios žmonos.


Kokios perspektyvos? Kokie gali būti santykiai su, pavyzdžiui, segikliu? Jokių! Toks vaikinas įpratęs išnaudoti kitus. Jo istorijos visada įtikinamos, be priekaištų, o reakcija, jei kas suabejotų jų padorumu, nuspėjamai emocionali. Moralė jam rūpi ne daugiau nei tau – Nigerijos valiutų rinka. Mesk jį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis