4 santykių etapai, kurių vyrai bijo labiausiai

Surašėme juos baimės didėjimo tvarka. Ne, jokiais oficialiais moksliniais tyrimais tai nepatvirtinta. Tiesiog tokia yra daugelio patirtis.

Pirmasis pasimylėjimas

Yra dėl ko pasinervinti: nuo penio dydžio iki veiksmo trukmės. Jis laaabai nori tau įtikti, tad stengiasi suteikti marias malonumų, ir kaip tik dėl to kylanti įtampa gali pakišti koją.


Tavo susitikimas su jo draugais

Jų pritarimas vaikinui reiškia daug. Jis nori, kad ir jiems atrodytum tokia pat nuostabi, tobula kaip ir jam. Tik tada jis galės tave ramiai atsivesti į savo kompaniją nebijodamas išgirsti pašaipių replikų.


MEP pokalbis

MEP – tai „mes esame pora“. Oooo, kiek tai jam gali kainuoti nervų! Juk nuo tos akimirkos jo pasąmonėje judu būsite neatskiriami. Taip, taip. Ir visai nesvarbu, kad draugaujate dar tik porą savaičių – jo galvoje tikriausiai jau kunkuliuoja mintys apie gresiančias vestuves, vaikus ir visus kitus bauginančius įsipareigojimus.


Pažintis su jo tėvais

Ne tik todėl, kad vyrai jaučiasi infantilizuojami. Pažintis su jo tėvais tau gali labai daug atskleisti apie jį patį – o kaip tik tai vyrams ir nepatinka. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis