6 priežastys, dėl kurių nereikėtų skubėti skirtis su mylimuoju

(1)

Net idealiausiems, jeigu tokie išvis egzistuoja, santykiams kyla sunkumų. Kada dėl to verta daryti skubias išvadas ir priimti drastiškus sprendimus?  

Mes gimėme pertekliaus, greitojo maisto ir vienkartinių puodelių epochoje. Mes nepratę branginti daiktų, jeigu ką, lengva širdimi lekiame pirkti naujų. Lygiai taip pat elgiamės su meile: jei kas nors nesusiklosto, nutraukiame santykius ir išeiname išdidžiai iškelta galva. Ir kartais taip elgdamiesi klystame. Neskubėk skirtis su mylimu žmogumi, jei...


nejauti euforijos


Romano pradžioje bluosto nesudėdavai, kąsnio nenurydavai, o širdis kaskart šoktelėdavo iki padebesių išgirdus mylimo žmogaus vardą. Dabar drugeliai išskrido, apetitas grįžo su kaupu, širdis muša įprastu režimu ir kojos nebelinksta, kai jis tave bučiuoja. Na štai – regis, jokių jausmų tarp jūsų niekada ir nebuvo...


Nedramatizuok! Tavęs tiesiog nebekankina hormoninis perviršis, todėl ir nejauti tokių intensyvių potyrių kaip per patį įsimylėjimo įkarštį. Pridėk dar stresą darbe, kasdienius rūpesčius, esamą patirtį ir nusivylimus. Tu suaugai, išmokai valdyti emocijas ir dabar blaiviai žiūri į pasaulį bei aplinkinius.


svajoji apie seksą su kitu


Kartą susapnavai erotinį sapną. Įsižiūrėjusi į pagrindinį savo sapnų herojų, atpažinai kolegą, draugą ar populiarų aktorių. Arba dar variantas: minioje pajutai įdėmų gražaus vyro žvilgsnį ir pajutai norą pulti jam į glėbį. Nejaugi taip atrodo tragiškas jūsų santykių finalas? Visiškai ne.


Neskubėk savęs nurašyti į išdavikes. Nors ir sutikai antrąją pusę, likę vyrai juk neišmirė ir neišnyko kaip dinozaurai. Tu pastebi ir jų stiprias rankas, ir aukštą intelektą. Tačiau tie penkių minučių simpatijos priepuoliai dar nieko nesako. Greičiau tai yra tik proga palyginti partnerį su kitais ir vėl pasirinkti… jį.


...gaili laiko santykiams


Tu lakstai į jogą, sieki karjeros ir važinėji į įdomias komandiruotes. Leisdama vakarus su mylimuoju skaičiuoji, kiek ispanų kalbos pamokų praleidai dėl pasimatymų. Ir, kad nustotum kankintis apgailestaudama, esi pasirengusi pasmerkti jūsų santykius.


Ne tu viena kupina ambicijų ir savimeilės. Daugumai pavyksta suderinti darbą ir asmeninį gyvenimą. O jei tau tai atrodo neįvykdoma misija, vadinasi, grandioziniai planai – tik širma pasislėpti nuo artumo.


...nerandi tarp judviejų nieko bendra


Visiškai neseniai jūs parduotuvėje susiginčijote, kokios spalvos vonios kilimėlį rinktis: jis norėjo žalio, tu – geltono. O dar jis valgo mėsą, nuobodžiauja muziejuose ir varinėja su bemvu.


Kurgi ta sielų giminystė, apie kurią taip svajojai? Teisingas atsakymas: kine. Ten tave partneris vežtųsi į Žydrąją pakrantę, plukdytų jachta ir užsisakytų tokio pat deserto kaip tu. O tikrovėje mylimasis su tavo svajonėmis dera tik atskiromis dalimis. Neieškok skirtumų, atvirkščiai, pamėgink susidomėti tuo, kas įdomu jam. Pakaituokite, nueikite pažiūrėti krepšinio, ką nors nuveikite drauge.


...jauti susierzinimą


Jis viską daro ne taip: tai sugalvoja tau kokią nesąmoningą pravardę, tai ne tų gėlių partempia, tai miegodamas vis antklodę nuo tavęs nutraukia. Kai jo nėra, liūdi, tačiau tik pakanka jums susitikti – ir tu jau svajoji, ką veiksi, kai jo vėl nebus šalia. Be to, girdėjai, kad vienas kitą mylintys žmonės nekonfliktuoja, laikosi už rankyčių ir žiūri viena kryptimi. Tad kiekvienas, net menkas, ginčas su partneriu tau yra įrodymas, kad judu – ne pora.


Kol apsitrinsite, nugludinsite vienas kito charakterio kampus, gausite nemažai gumbų. O jei dar pernelyg ilgai buvai viena, ntgi nesąmoningai ieškosi priežasčių prikibti. Įsidėmėk: kuo vyresnė esi, tuo sunkiau susitaikyti su įprastinio gyvenimo būdo pokyčiais. Kad vyras taptų neatsiejama tavo dienų ir naktų dalis, reikia laiko, maždaug 5–7 mėnesių.


...bijai


Jei kartą suklydai rinkdamasi ir perėjai visas skausmingo išsiskyrimo stadijas, nesąmoningai ieškai apgaulės ženklų ir klausi savęs: “Mylėti ar nemylėti?” Stengdamasi apsiginti, nori atsisveikinti dar iki tol, kol nutiks kas nors bloga.


Niekada neprojektuok aktyvaus scenarijaus iš praeities. Tokios mintys pradeda reguliuoti tavo elgesį (verčia įsitempti ar pradėti nepasitikėti savimi) ir sukuria problemų ten, kur jų būti neturėjo. Kad sužinotum, kiek vyras geras ar blogas, turi įsileisti jį į savo pasaulį. O ta intriga – ar gyvensite jūs ilgai ir laimingai kaip visuose geruose filmuose ir knygose – išliks iki pat pabaigos.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis