Žmona pagal Zodiako ženklą. Labiausiai nepasisekė vedusiems...

Patys maloniausi ir bjauriausi, turtingiausi ir skurdžiausi - įvairių Zodiako ženklų reitingų tikrai netrūksta. Prieš kurį laiką vertinome vyrus, šį kartą dėmesį skiriame moterims.

Tik prašome neįsižeisti, nes kas vienam trūkumas, kitam - didžiausias privalumas! Taigi, pradedame nuo 12 vietos - žmonos, kuri vyrui būtų tikras išbandymas!


12 vieta — Skorpiono ženklo moteris

Velniškai graži, beprotiškai patraukli ir labai protinga Skorpiono ženklo moteris – asmenybė, su kuria susitvarkytų tikrai ne kiekvienas vyras. Juokais galime pasakyti, kad ją į žmonas imantis vyras parduoda save į vergiją. Žinoma, tarnauti tokiai prabangiai moteriai – garbė, bet kol įprasi prie sudėtingo jos charakterio, gali ir pražilti.


11 vieta — Žuvų ženklo moteris

Žuvų ženklo moterys – nežemiškos, patrauklios būtybės. Dėl kažkokios paslaptingos priežasties stipriosios lyties atstovams atsiranda fanatiška priklausomybė nuo šio Zodiako ženklo moterų. Vis tik šiai moteriai reikia skirti daug dėmesio ir laiko, antraip ji gali imti ir ramiai išplaukti.


10 vieta – Liūto ženklo moterys

Drąsiausi eina į kovą su Liūtėmis. Žmona, kuri pagal horoskopą – Liūtė, yra tarsi brangi vitrina – jos gražiausi papuošalai, geriausi automobiliai ir viskas viskas geriausia. Teoriškai galima išsiskirti su šia plėšrūne, bet praktiškai... po jos visos moterys atrodo tik nuobodžios ir blankios jos kopijos!


9 vieta — Šaulio ženklo moteris

Gyvenantys su Šaule turėtų susitaikyti su minimi, kad kaip žmona pasakys, taip ir bus, be to, visada. Jei išdrįsi nepaklusti... Na, tokių drąsuolių ne tiek jau daug. Net nežinome, kas blogiau - ar kai ši moteris įnirtingai gina savo poziciją ir tokiu būdu išdegina ne vieną tūkstantį nervų ląstelių antrajai pusei, ar kai ji supyksta ir nusprendžia ignoruoti viską, kas vyksta aplink.


8 vieta – Dvynių ženklo moteris

Pavojinga kandidatė į žmonas. Ji žino, kas iš tiesų yra jos sutuoktinis. Nieko nenuslėpsi, nė nemėgink. Pro skvarbų jos žvilgsnį niekas neprasprūs, taigi padėk atgal sausainį – ir taip didelis pilvas, o apie kitas geriau net mintyse negalvok, ji kaip mat tave nuskenuos.


7 vieta – Avino ženklo moteris

Labai įdomus moterų tipas. Ji – geriausia, kad galėjo nutikti vyrui, tuo Avino ženklo moteris absoliučiai įsitikinusi. Iš dalies tai tiesa, nes ši moteris sugeba viską sustatyti į vietas ir yra tikra palaima tiems, kurie šiek tiek iškrypo iš gyvenimo kelio. Bet būti su žmogumi, kuris nuolatos stengiasi tave patobulinti, labai sunku.


6 vieta – Svarstyklių ženklo moteris

Puiki kulinarė, gražuolė, nuostabi meilužė – tai žmona, gimusi po Svarstyklių ženklu. Svajonė, tiesa? Bet tik tomis dienomis, kai jos didenybė linkusi į gėrį ir švelnumą. Visą likusį laisvą laiką Svarstyklės skiria santykių aiškinimuisi ir dramoms. Jei tikėtume, kad monotonija yra didžiausias santykių priešas, su šia moterimi rutinos tikrai pavyks išvengti.


5 vieta – Mergelės ženklo moteris

Po šiuo Zodiako ženklu gimusi moteris – puiki kompanionė, geriausia draugė ir bendražygė. Ji įsitikinusi, kad pora turi žiūrėti į vieną pusę, beje, į tą, kurią išrinko pati Mergelė. Vadas bandoje irgi bus ji. Užtai antroji pusė visuomet galės būti rami ir niekuo nesirūpinti, nes Mergelė sutvarkys visus reikalus.


4 vieta – Jaučio ženklo moteris

Ji neatsitrauks, kol nenulipdys iš antros pusės sėkmingo vyro. Darys tai subtiliai, kone nepastebimai, tačiau niekuomet nepasiduos ir vers tobulėti. Po kelių metų atsipeikėjęs vyras supras, kad jo gyvenime pasikeitė viskas - draugai, darbai, namai, prioritetai... Bet gal tai ir į gerą?


3 vieta – Ožiaragio ženklo moteris

Viskas labai paprasta – idealus vyras turi būti idealios moters sutuoktinis. Rinkdamosi partnerį Ožiaragės ieško balanso tarp jausmų ir racionalaus sprendimo. Ir jei Ožiaragė jau apsisprendė ir atidavė savo širdį, labai tikėtina, kad visam gyvenimui.


2 vieta – Vandenio ženklo moteris

Garbinga antra vieta atitenka po Vandenio ženklu gimusioms moterims. Amžinai jauna kvatoklė, gaivi, švelni dama – kiekvieno vyro svajonė. Tiesa, siekti laimės teks ilgai ir atkakliai, juk įkalbėti ją ištekėti – nelengva užduotis.


1 vieta – Vėžio ženklo moteris

Būtų nuodėmė skųstis tokia moterimi. Ji ir protinga, ir graži, ir namais rūpinasi, ir vyro giminaičius myli. Argi ne svajonė? Juk šeima – svarbiausia. Taigi nebandyk vengti įsipareigojimų šeimai, antraip gausi, ko nusipelnęs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis