Merginų išpažintys: visiškai susimoviau ir pati sugrioviau savo santykius

Oi, tas pavydas... Šiek tiek – gal ir sveika, bet ta riba tarp truputėlį ir per daug labai jau plona!

Iki šiol labai gailiuosi, kad tą kartą pasidaviau aklam pavydui. Su vyru išgyvenome ne patį geriausią laikotarpį ir aš įtarinėjau jį neištikimybe. Ilgai laikiau tai savyje ir nieko nesakiau, nes neturėjau jokių įrodymu. Geriau jau būčiau iškart atvirai pasikalbėjus, nes galutiniame variante viskas susiklostė blogiausiu įmanomu būdu. Du kartus iš eilės grįždama namo sutikau nepažįstamą merginą laiptinės aikštelėje, kuri labai jau įtartinai vengė mano žvilgsnio. O vyras tuos abu kartus kažkodėl maudėsi duše. Mėnesį laiko ėdžiau vyrą dėl paslaptingosios meilužės, kol galiausiai jam trūko kantrybė.


Esu tikrai pavydi ir kartais sunkiai susitvardau. Buvęs mano vaikinas tą puikiai žinojo, bet kai dėl naktį atėjusios žinutės iškėliau skandalą ir paleidau jo telefoną į sieną, – tai buvo paskutinis taškas.


Mano vaikinas kaip reikiant pasistengė lovoje demonstruodamas naujus triukus. Atspėkit, ką padariau aš? Visą naktį pražliumbiau, nes buvau įsitikinusi, kad viso to jis išmoko iš kitų merginų. Iš pradžių vaikinas tik juokėsi iš šitų mano nesąmonių, bet kai aiškinimasis užtruko iki paryčių, tiesiog apsisuko ir išėjo.


Tuometinis vaikinas įsidarbino naujame darbe. Iki tol daugiausiai laiko praleisdavome kartu, o čia atsirado nauji kolegos ir naktiniai pasilinksminimai, į kuriuos aš nebuvau kviečiama – juk eina tik bendradarbiai! Vieną penktadienio naktį nusprendžiau pasekti savo vaikiną ir įsitikinti, kad po baro jis tikrai važiuoja namo, o ne pas kokią bendradarbę. Kaip ir nujaučiau, į taksi jis įsėdo su mergina... Ryte net nieko nesiaiškinau – sukroviau visus jo daiktus ir liepiau varyt lauk iš namų. O pasirodo, į taksi jis sėdo ne su kokia bendradarbe, o mūsų kaimyne, kurią sutiko tame pačiame bare. Sužinojęs, kad sekiau jį mieste, eks`as net nesiruošė taikytis – pasakė, kad man metas pasigydyti ir išėjo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis