6 klausimai, į kuriuos turi atsakyti prieš kurdama santykius su šiuo vyru

Pirmaisiais santykių metais viskas atrodo paprasta – judu laimingi, įsimylėję ir vienas dėl kito pasiruošę nors į pasaulio kraštą. Tik neskubėk priimti rimtų sprendimų vedama įsitikinimo, kad šie santykiai – amžiams. Prieš tai atsakyk sau į kelis svarbius klausimus.

1. Ar judu turite panašias vertybes?


Neįmanoma kalbėti apie ilgalaikius ir pilnaverčius santykius, jeigu vienas iš judviejų negerbia antrosios pusės vertybių. Ir visai nesvarbu, su kuo tos vertybės susijusios – su tikėjimu, sveikata, šeima ar kuo kitu. Idealiausia, kai santykiuose pagrindinės vertybės sutampa – judviem svarbūs tie patys dalykai, turite panašią pasaulėžiūrą.


2. Ar priimate vienas kito šeimas?


Tikrai ne kiekvienai pasiseka kartu su mylimu žmogumi gauti ir naują, mylimą ir mylinčią šeimą. Tačiau kad ir kokia tavo situacija, gerbti jo šeimą tu turi. Lygiai taip pat ir iš jų pusės turi jausti pagarbą sau. Jei to nėra, judviejų santykiams anksčiau ar vėliau tai gali tapti labai rimtu išbandymu.


3. O kaip seksas?


Be abejo, tai ne pats svarbiausias dalykas galvojant apie ilgalaikį įsipareigojimą. Tačiau kad ir kokie būtume drovūs, negalime neigti: seksas – viena esminių bendro gyvenimo dalių. Jei lovoje nerandate bendros kalbos, intymi judviejų gyvenimo dalis kels nepatogumų. Seksas ir geismas yra be galo svarbūs. Vaikai, karjeros pakilimai ir nuosmukiai, finansiniai sunkumai – intymumas dažnai padeda šias problemas įveikti, tad fizinė dermė yra svarbus dalykas. Paklausk savęs, ar šis asmuo tave seksualiai trauks ir po penkerių metų. O po 50-ies?


4. Ką manote apie vaikus?


Daugeliui porų šis klausimas yra esminis. Be galo svarbu žinoti, ar nuomonė šiuo klausimu sutampa. Kitaip gali išaiškėti, kad gyvenimą susiejai su žmogumi, kuris puoselėja visiškai kitų nei tu planų. Turėk omenyje: jei vyras tvirtai pareiškia nenorintis vaikų, verčiau nemėgink jo perauklėti ir įtikinėti, kad yra neteisus.


5. Ar jis dera su tavo ateitimi?


Tai – tikras santykių ilgaamžiškumo testas. Paklausk savęs, kaip įsivaizduoji save po 10, 20, 50 metų. Ar regi save su dabartiniu partneriu? O kaip jo planai? Ar sutampa su tavaisiais? Pasikalbėkite apie pagrindinius dalykus: pinigus, karjerą, keliones.


6. Esate lygiaverčiai?


Gal ir laikai save geresne judviejų poros puse, tačiau užmezgus santykius itin svarbu būti lygiaverčiams. Tau reikia žmogaus, su kuriuo galėtum nuoširdžiai ir atvirai bendrauti. Tokio, kuris tave išklausytų ir po lygiai dalintųsi valdžia. Skamba paprastai, bet toli gražu ne kiekvienas tai geba.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis