Santykių ekspertas: 4 subtilūs būdai, kaip parodyti savo simpatiją vyrui

Nori pirma žengti žingsnį, bet nežinai, kaip tai padaryti? Santykių ekspertas Matthew Hussey turi tau kelis patarimus! Subalansuota toms, kurioms nesinori itin akivaizdžiai rodyti iniciatyvos.

Dvigubas nokautas

Vaikinui reikia aiškesnių signalų nei vien į jo pusę palenkta galva. Svarbiausia – akių kontaktas. Tikrai daugiau nei vienas. Dar geriau, jei daugiau nei du. Tada vaikinas supras, kad prieiti prie tavęs galima. Vyrai paprastai vengia moterų, kurių veidai sako „Ne“. Tačiau „Gal“ – tai jau proga mėginti laimę.


7 magiški žodžiai

Prieik prie patinkančio vaikino ir paklausk: „Ar galėčiau sužinoti tavo nuomonę vienu klausimu?“ Tai leis jam pasijusti svarbiam. Tęsk mintį toliau: „Mes su draugais ieškome smagios vietos pasėdėti kur nors netoliese. Gal gali ką nors rekomenduoti?“ Kai pradėsite aptarinėti artimiausius barus, jis nė neprisimins, kad tu pirma jį užkalbinai.


Įvardink tai, kas akivaizdu

Tarkim, labai šalta, o tu stovi netoli simpatingo vaikino. Taip ir sakyk: „Brrr, kaip šalta!“ Taip, tai akivaizdu, tačiau drauge siunčia jam signalą: ei, tu gali su manimi pasikalbėti. Bare stovi šalia vaikino, kai užgroja nauja daina? Trumpam žvilgtelėk jam į akis ir sakyk: „Kaip man patinka ši daina!“ Taip įjungi žalią šviesą – jei tik nesi jam visiškai neįdomi, vaikinas situacija pasinaudos.


Apdovanok spontanišku komplimentu

Tau patiko jo batai? Knyga, kurią jis skaito? Taip jam ir sakyk. Vaikinai nėra pratę prie netikėtų komplimentų. „Nuostabi knyga. Tavo puikus skonis“ – tiek ir pakanka pokalbiui užmegzti.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis