5 mamiškos frazės, kurių vyras tikrai nenori girdėti iš tavo lūpų

(1)

Ar atpažinai čia save?

Taip didžiuojiesi savo rūpestingumu ir šokinėjimu aplink mylimąjį, kad beveik neabejoji – tokios geros jis iki šiol niekada neturėjo ir ateityje tikrai neras! Ir koks šokas ištinka, kai būtent dėl tavo tariamo rūpestingumo jis ima ir pabėga... Pas tą, šalia kurios nesijaučia kaip mažas berniukas šalia mamos.


Kas tu esi santykiuose – mama ar mergina? Štai 5 frazės, kurių vyrai iš savo moterų tikrai nenori girdėti.


1.Aš juk norėjau kaip geriau

Suaugęs žmogus pats renkasi, kas jam geriau, – bent jau dėl to, kad tai labai subjektyvu. Pavyzdžiui, judu skirtingai reaguojate į aplinkos temperatūrą. Kai už lango -5, tu rengiesi termoapatinius ir pūkinę striukę. Jis – tik odinę striukę. Priimk faktą, kad jūs skirtingi ir jūsų komforto pojūtis skirtingas. Nori padaryti geriau? Galvok, ką rinktųsi jis, o ne tu.

Vietoj bandymo pamokyti tiesiog paklausk: „Tau nebus šalta?“


2. Ir ką tu be manęs darytum!

Atsakymas: viską. Prisimink: kai gyvenai su tėvais, juk nė nežinojai, kaip virti ryžius, kad jie būtų birūs. O kiek kartų su mama pykotės dėl nesutvarkyto kambario? Tačiau pakako persikraustyti ir pradėti gyventi savarankiškai – štai, tu jau valgį ruoši ne blogiau nei Gordonas Ramsay, net draugus vakarienės kvieti į savo stilingus ir švara spindinčius namus! Savarankiškumas gimdo atsakomybę, o atsakomybė – galimybes. Maža to, kai imi aukštinti savo indėlį, partneris aiškiai girdi tik du žodžius: „Be manęs.“ Juk nenori, kad būtent jie paskatintų jį veikti? Išties be tavęs.


3. Nusiramink, aš išspręsiu šią problemą

Vyrui žodis „nusiramink“ – kaip raudonas skuduras jaučiui: ir nervina, ir vilioja tuo pat metu. Viena vertus, čia juntamas ignoravimas, kita vertus, tai – kvietimas nusispjauti: ilgainiui tau atiteks misija nuolat būti įsitempusiai. Turėk omenyje, kad šia fraze tu: a) nuvertini jo pastangas; b) verti jį suabejoti, ar yra tau reikalingas; c) skatini jį vis labiau pasiduoti tinginystei.


4. Aš juk tau sakiau!

Išmok susikoncentruoti į padarinius, o ne į priežastis. Viskas jau įvyko, rezultato nepakeisi. Gali iki sąmonės netekimo aiškintis, kas kaltas, ir gali sutelkti jėgas negatyviems padariniams pašalinti. Suteik jam galimybę klysti – juk taip jis augs drauge su tavimi.


5. Todėl, kad taip reikia

Kam reikia? Tau, jam, aplinkiniams? Yra dalykų, kuriuos tu labiau išmanai, tad tau gali būti akivaizdu, kad reikia to ar kito veiksmo, o jam – ne. Išmok paaiškinti savo veiksmus, motyvuoti poelgius, įvardinti priežasties ir padarinio ryšį. Ir niekuomet nestumk partnerio į situaciją, kurioje nuo jo nuomonės ir sprendimo niekas nepriklauso.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis