Toks patrauklus, bet... 5 ženklai, kad pasirinkai ne patį geriausią variantą

Partnerės tokiam vyrui reikia visai ne dėl meilės – jis tiesiog ieško veidrodžio, kuris atspindėtų jį patį tinkamoje šviesoje. Vyras narcizas – tikrai ne tas variantas, kurio tau gyvenime palinkėtume. O tų aplink mus apstu! Kaip atpažinti ir neapsirikti, skaityk žemiau!

5 dalykai, kurių neturėtum ignoruoti


1. Jei jis kartą nuvylė, apgavo, privertė laukti, tai gali būti atsitiktinumas. Du kartai – pavojaus skambutis. Jei jis taip pasielgė tris kartus – jau charakteristika. Nuolatinis atsakomybės trūkumas liudija sąžinės nebuvimą, o tai yra patologija, kuri sukels skausmą ir nusivylimą. Tau.


2. Sudėtingiausia – blaiviai vertinti situaciją. Kartais dėl pernelyg stiprios meilės arba dėl pernelyg ilgos vienatvės mes atsisakome pažvelgti faktams į akis ir padaryti atitinkamas išvadas. Įsidėmėk: apie žmogų reikia spręsti iš jo poelgių, o ne iš žodžių.


3. Tikrai simpatizuojantis ir psichikos sutrikimų nekamuojamas vyras kantrus, jis supranta, kad jausmams subręsti reikia laiko. O štai patologiniai narcizai visada skuba. Kai iškyla situacija, kurioje jų fiziniai poreikiai nebus patenkinti, jie iš puikaus princo virsta pabaisa. Savimylos vyrai nesupranta, kas yra ilgalaikis flirtas be sekso. Jei tu bandai atitolinti suartėjimą, jis į tai gali sureaguoti agresyviai. Jei jauti spaudimą užsiimti seksu, tai - labai rimtas pretekstas įdėmiai pažvelgti į partnerį ir būti pasirengusiai nuo jo pabėgti.


4. Santykių pradžioje patologinis narcizas tau papasakos, kokią jis regi tave jūsų santykiuose, apibūdins, kaip tu turėsi atrodyti, elgtis ir kokie bus tavo gyvenimo tikslai. Be abejo, gali būti, kad jis tai išsakys ne tiesiai šviesiai, tačiau pokalbių metu būtinai išvardys visų savo buvusių trūkumus, vaizdžiai nupasakoks, koks jis buvo nelaimingas, drauge aiškiai apibrėždamas tavo elgesio ribas. Jei vyras pila purvą ant buvusios partnerės, jei jo pasakojimuose jis – vargšas zuikutis, o ji – kraugerė lapė, pamėgink nusiimti rožinius akinius ir atidžiau įsižiūrėti į šį žmogų. Greičiausiai šiuo momentu jis tau pranašauja tavo pačios ateitį.


5. Atsakomybė už sėkmę ir gerus santykius tenka kiekvienam jūsų. Jei santykių pradžioje tu patebi, kad vyksta kažkas ne taip, jei meilės euforijos kokteilyje jaučiamas kaltės ar pavojaus prieskonis, jei tau neramu, rask savyje jėgų pripažinti šiuos neigiamus jausmus. Priimk realybę tokią, kokia ji yra: nei gerenė, nei blogesnė. Negražink, nelaikyk savęs prapuolusių sielų gelbėtoja ir turėk sveiko cinizmo, kad galėtum laiku nusodinti savo visagališkumo jausmą. Kitaip tariant: sutikusi kraujagerį, netapk jo donoru.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis