Sulaukiu jo dėmesio, noriu būti kartu, bet yra vienas BET – jis turi merginą

Jūs klausiate, COSMO atsako!

Nuo mokyklos laikų turiu artimą draugą, su kuriuo labai gerai sutariame ir kartu praleidžiame nemažai laiko. Jis papildo mane, jo dėka jaučiu norą domėtis naujais dalykais ir nuveikti ką nors daugiau. Tik va iš to draugiškumo priėjome iki rimtesnių santykių ir kaip visada yra BET. Jis turi draugę. Pati suprantu – neturiu teisės prašyti ją palikti, tačiau galvoju ir apie save. Ko verti tokie santykiai ir slapti susitikimai? Ar verta ko nors tikėtis?


Pirmiausia pagalvok, ką dabartinis tavo draugo elgesys pasakojo apie jį kaip apie partnerį santykiuose. Pati norėtum, kad tavo antroji pusė taip elgtųsi, kaip jis elgiasi su savo mergina? Tavo draugas (kad ir koks brangus tau būtų) – žaidžia dviem frontais. Jei tikrai jam rūpėtum, iš pradžių jis išsiskirtų su ta mergina, o tik tada pradėtų rimtus santykius su tavimi.


Tau tikrai reikia vyro, kuris žaidžia dvigubą žaidimą? Ko gali tikėtis iš tokio žmogaus? Sakai turinti galvoti apie save. Taip, turi, tačiau yra ir kita tiesa: lazda visada turi du galus. Nežinome, kaip iš tikrųjų klostosi jūsų santykiai, koks jo ryšys su savo mergina, bet gyvenime patariame laikytis tau auksinės taisyklės: nedaryk to, ko nenorėtum, kad darytų tau. Turi rimtai apsvarstyti, ar tikrai verta veltis į tokius santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis