7 magiški žodžiai, kuriuos iš tavęs turėtų girdėti mylimas vyras

Kiekvienuose santykiuose būna nelengvų etapų. Ir būtent tokiomis akimirkomis labai svarbu ištarti tinkamus žodžius. 

Atsiprašymo žodžiai


Nebijok pripažinti savo klaidų ir atsiprašyti už tai, ko galbūt nereikėjo sakyti ar daryti. Kad ir kaip kartais sunku žengti tą žingsnį, visuomet pagalvok, kas tau svarbiau – tavo asmeniniai principai ar žmogus, kurį tu tikriausiai privertei blogai jaustis.


Prisipažinimo žodžiai


Visai nesvarbu, kiek laiko judu esate kartu – kelis mėnesius ar dešimtis metų – girdėti meilės žodžius vis tiek norisi. Mes kalbame ne tik apie Aš tave myliu. Kalbėk apie tai, kas tave skatina jaustis laiminga. Ką tu labiausiai vertini šalia tavęs esančiame žmoguje. Dėl ko tu juo taip didžiuojiesi.


Susidomėjimo žodžiai


Prisimeni, kaip viskas buvo iš pradžių? Kiek daug būdavo pokalbių, kiek nuoširdaus domėjimosi viskuo, kas susiję su mylimu žmogumi. Neleisk, kad kasdienė rutina ištrintų tuos paprastus, bet kiekvienam iš mūsų svarbius žodžius Kaip tu jautiesi? ar Kaip tau sekėsi?


Įkvepiantys žodžiai


Mes dažniau kritikuojame, nei pagiriame ir palaikome – tai viena dažniausių ilgalaikių santykių klaidų, kurią kartoja dauguma iš mūsų. Juk iš tiesų taip paprasta padėkoti už pagamintą vakarienę ar po jos išplautus indus. Net jei tie dalykai tau atrodo savaime suprantami.


Argumentuoti žodžiai


Santykiuose nepavyks išvengti pykčių ir nesutarimų – tai normalu. Tačiau ar pagauta emocijų tikrai pasakai tai, ką reikėtų sakyti? Daugiau ir mažiau Tu – štai taisyklė, kurią turėtum prisiminti, kuomet kitą kartą svaidysitės žaibais. Aš norėčiau, kad tu daugiau laiko praleistum su manimi vietoj Tu visai neskiri man laiko – mintis visiškai ta pati, tačiau koks didelis skirtumas tarp to, kaip ją pasakai.


Paaiškinantys žodžiai


Kuomet kitą kartą sureaguosi pernelyg audringai ir emocionaliai, nepabijok prieiti ir paaiškinti, kas čia nutiko. Atsiprašau, tu buvai visai ne prie ko – turėjau problemų darbe, o išsiliejau ant tavęs. Pamatysi, kaip įtampa akimirksniu atslūgs.


Dėkingumo žodžiai


Mes mokame padėkoti tada, kai turime tai padaryti – gavę dovanų, maloniai nustebinti ar sulaukę pagalbos. Bet pernelyg retai dėkojame už patį mylimo žmogaus buvimą šalia, jo rūpestį ir meilę. Įsivaizduok, kaip gera būtų išgirsti Man taip pasisekė, kad tu esi mano gyvenime. Pasakyk tai ir savo mylimam žmogui, juk net neabejojame – tikrai turi už ką jam padėkoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis