Kaip toliau kurti santykius, jei visiškai dingo pasitikėjimas vaikinu

Draugauju su vaikinu ketverius metus. Santykiai iš šalies atrodo rimti, pažįstame vienas kito tėvus, šeimą, draugus. Man 29-eri, jam – 31-i. Kurį laiką draugavome per atstumą,nes jis buvo išvykęs. Jutau, kad jam patinka merginų dėmesys, jis ir pats mėgsta joms dėmesį rodyti. Dabar esu ties riba: skirtis ar ne, mat sužinojau, kad jis kelis kartus buvo susitikęs su kitomis merginomis. Kai tiesiai šviesiai apie tai paklausiau, jis neišsisukinėjo (turėjau įrodymus, tad jam neliko pasirinkimo). Tačiau tikino, kad tai tėra pažintys ir paprastos draugystės – esą tame jis nemato nieko blogo.


Nesuprantu, kodėl jis taip elgiasi. Kaip toliau kurti santykius, jei visiškai dingo pasitikėjimas? Gaila kartu praleistų metų ir santykių, kurie tikrai labai gražūs, tačiau negaliu būti su žmogumi, kuriam visada reikia kitų merginų. Patarkite, ką daryti.


---


Tavo laiške trūksta patikslinimo, kas buvo tos merginos. Jei senos jo pažįstamos, su kuriomis jis palaiko ryšius – situacija delikati ir nevienareikšmiška. Šiuo atveju turėtum kritiškai įvertinti savo reakciją, juk tikriausiai ir tu turi draugų, su kuriais retkarčiais susitinki. Bet kuriuo atveju, jeigu vaikinas šiuos susitikimus nuo tavęs slėpė, tai atrodo tikrai įtariai.


Jei draugaudamas su tavimi jis ieškojo naujų pažinčių, tuomet nelabai įsivaizduojame kaip galima toliau kurti santykius su žmogumi, kuris išdavė tavo pasitikėjimą. Greičiausiai judviejų draugystę jis vertina ne taip rimtai, kaip tu. Laiške mini, kad jam patinka merginų dėmesys, jis ir pats mėgsta joms dėmesį rodyti. Vadinasi, tam tikrą savo poziciją santykių klausimais jis tau parodė jau ir anksčiau. Būtų naivu tikėtis, kad šiuo klausimu kas nors pasikeis.


Kodėl kai kuriems vyrams reikia kitų merginų dėmesio? Tai – vidiniai, psichologiniai dalykai, kurie įprastai yra nesąmoningi. Greičiausiai tavo vaikinas nė pats dorai nežino, kodėl taip elgiasi. Viena aišku: pamokslavimai tokio tipo vyrams retai daro įtaką. Įprastai mes arba įsipareigojame, arba ne. Galima pabandyti su vaikinu apie tai pasikalbėti, pasakyti, kad toks jo elgesys tave skaudina, žeidžia, liūdina. Jeigu jis myli ir gerbia tave, stengsis išgirsti, ką jam sakysi. Tik ar nuo to kas nors pasikeis, nežinia. Skaitant tavo laišką susidaro įspūdis, kad santykius ir įsipareigojimus jis vertina kitaip, nei tu. O tai jau rimtas pagrindas pagalvoti apie tai, kas iš tiesų bendro jus sieja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis