6 ženklai, kad tai nėra meilė – tu tiesiog bijai būti viena

Kartais tai, kas mums atrodo kaip meilė, yra ne kas kita, kaip giliai tūnanti baimė būti vienai.

1. Iš tiesų tu jo nepažįsti


Tu žinai, kur jis dirba, ką įprastai veikia laisvalaikiu, ką mėgsta ir ko ne. Bet iš tiesų tu apie jį nieko nežinai – koks jo gyvenimas buvo iki tavęs, kaip jis pyksta ir kaip džiaugiasi, koks didžiausias jo skausmas ir kas jam yra laimė. Tu jo nepažįsti. Kol kas tau patinka pati idėja, jo kuriamas įvaizdis, o ne jis pats.


2. Tu teisini blogus jo poelgius


Kad ir ką jis padarytų, randi jam pateisinimų – bloga nuotaika, alkoholis, ne ta kompanija, draugai... Ir tai nėra meilė. Tai tik bandymas visais būdais jį išlaikyti, nes toks pasirinkimas tau priimtinesnis, nei būti vienai.


3. Tu tempi santykius į priekį


Jis tau parašo tada, kai jam patogu. Tu – priešingai. Už tą skambutį ar susitikimą nieko negali būti svarbiau, todėl tu visada lauki ir esi pasiruošus. Tu jam duodi daugiau, negu jis duoda tau. Galbūt kur kas daugiau, nei jis nusipelnė. Nes myli? Tai ne meilė, o priklausomybė. Kas bus, jei tu nustosi tempusi santykius į priekį, jei pirmiausia gyvensi dėl savęs, o ne dėl jo? Ar tie santykiai turi šansą gyvuoti?


4. Tu slepiesi po kauke, kad jam patiktum


Tu stengiesi iš naujo nulipdyti save pagal jo įgeidžius. Jam patinka ramios? Būsi rami. Jį jaudina aistringos? Išsinersi iš kailio, kad tik tokia būtum. Ir tu tikrai tiki, kad tai yra meilė?


5. Tu bandai įtikinti kitus, kad jis tau tinka


Aplinkiniai nieko nesupranta, jie dar nemato, koks jis nuostabus, – galvoji tu kiekvieną kartą, kai draugės ar artimieji parodo bent menkiausią abejonę šiais santykiais. Ir veltui taip darai. Geriau tiesiog įsiklausyk – dažnai iš šalies viskas matosi kur kas geriau.


6. Tu dažnai galvoji apie tai, kas būtų, jeigu jūs išsiskirtumėte


Pasąmonėje tikriausiai jau dabar supranti, kad tai nėra tie santykiai, tai nėra tas žmogus. Galbūt to net nesuprasdama, pati save ruoši tam, kas neišvengiamai nutiks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis