Tu išmokei ją būti viena, todėl tavęs jai daugiau nebereikia...

(10)

Jam...

Tu išmokei, kad tavimi ji negali pasikliauti, nes tavęs niekada nebuvo šalia tada, kai jai tavęs reikėjo. Nesistebėk, kad nebebūsi pirmas, kuriam ji skambins. Ji ras tą, kuriuo galės pasitikėt. Kuris pamils ją taip, kaip tu nesugebėjai. Galbūt toks žmogus jau yra šalia jos. Tavęs nebuvo šalia tada, todėl nenustebk, kad tu nesi jai reikalingas dabar. Kitą kartą, kai ir vėl neatsakysi į jos skambutį, žinok – greičiausiai daugiau tau ji nebepaskambins. Yra daugybė kitų žmonių, kurie norėtų išgirsti jos balsą.


Tu išmokei ją, kad turi savo gyvenimą, kuriame jai ne visada yra vietos. Nesistebėk, kad savąjį ji taip pat ėmė kurti be tavęs. Iš pradžių tai buvo tik savaitgaliai, vėliau – atostogos, dabar – visa likusi jos ateitis, kurioje vietos tau nebeliko. Nesistebėk, kad ėmei ir išnykai iš jos vizijų visam laikui. Diena po dienos... Tai neįvyko per vieną naktį.


Tu išmokei ją, kaip nustoti tavęs ilgėtis, nes pats jos niekada nesiilgėjai. Tu niekada nesakei jai, kiek daug ji tau reiškia, kaip tu bijai ją prarasti. Iš tiesų tau nebuvo ko prarasti, nes ji visada buvo šalia, kad ir kas atsitiktų. O tu šalia buvai tik tada, kai tau reikėjo.


Tu išmokei ją ignoruoti tave, nes pats ją ignoruodavai kiekvieną dieną. Ji pagaliau suprato, kad santykiuose vieno žmogaus neužtenka. Kad santykiuose gera ne tik duoti, bet ir gauti pačiai. Nesistebėk, kad jos gyvenime jau yra žmogus, parodęs, ką iš tiesų reiškia būti dviese.


Tikriausiai tu galvojai, kad jai reikalingas būsi visada. Juk jai tu buvai KAŽKAS, o kas ji buvo be tavęs – niekas? Tu labai klydai. Jai tiesiog reikėjo laiko. Dabar ji kitam žmogui yra KAŽKAS, o tu jai kas? Dabar jau niekas. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis