Zodiako ženklai, į kurių gyvenimą įsiverš praėjusi meilė

Gal kaip tik į tavo gyvenimą jau netrukus sugrįš praėję jausmai...

Mergelės gali sulaukti dėmesio ženklų iš žmogaus, kuris liko toli praeityje. Gali būti, kad pats likimas judu suves pačiu netikėčiausiu būdu, o seniai išblėsę jausmai ir vėl pradės liepsnoti. Tik nepamesk proto ir romantiško polėkio apimta nepulk savęs tikinti, kad tai – ženklas iš aukščiau. Jeigu šis žmogus iš tiesų tau skirtas, anksčiau ar vėliau jūsų keliai ir vėl susieis.


Šauliams vasario mėnuo taip pat žada permainas asmeniniame gyvenime. Ir likimas čia niekuo dėtas: tu pasidarei išvadas apie praeities klaidas, aiškiai susidėliojai prioritetus ir atvėrei sau kelius į laimingesnius ir tvirtesnius santykius. Būk kantri, viskas po truputėlį pradeda dėliotis į savo vietas. Jeigu judviem iš tiesų bus lemta vėl būti kartu, šis kartas bus visai kitoks.


Vėžio ženklo atstovai taip pat gali tikėtis malonių permainų meilėje. Metas palikti sunkųjį periodą praeityje ir žengti į naują, kur kas šviesesnį ir laimingesnį gyvenimą. Tikėtina, kad kaip tik dabar tavo akiratyje ir vėl pradės sukiotis buvusi meilė, tačiau romantinėje srityje atsivers ir kitos galimybės. Ką pasirinkti – santykius iš praeities ar naujus potyrius – spręsti tik tau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis