Nustok dovanoti savo laiką tam, kuriam tu – tik vienas iš variantų

(7)

Rinkis tą žmogų, kuris renkasi tave...

Atmerk akis ir iš šalies pažvelk į tai, ką tu darai. Tu net negyveni – tik deriniesi prie jo gyvenimo. Vis žvilgčioji į telefoną tikėdamasi, kad jis tau parašys, lauki jo skambučių su viltimi, kad gal šiandien pasiūlys susitikti. Jei ne šiandien, tai gal rytoj. Supyksti ir įsižeidi, kad jis tave pamiršo. Bet vos išgirdusi pyptelėjimą telefone puoli skaityti, ką jis parašė.


Tu puikiai žinai, kad jo gyvenime nesi pirmoje vietoje, bet vis tikiesi, kad kada nors tai pasikeis. Reikia tik šiek tiek laiko ir jis supras, kokia svarbi tu jam esi. Žinai ką? Gyvenimas per trumpas, kad dovanotum savo laiką tam, kuriam tu esi tik vienas iš variantų.


Pažvelk tiesai į akis: tave jis renkasi tik tada, kada neturi kitų pasirinkimų. Ir taip bus visada, kol pati nepradėsi keistis. Tu bandai apsimesti, kad judu kažkas sieja, bet jeigu nuoširdžiai – juk negalėtum atsakyti, kas. Jis tavęs nepažįsta. Tiesą sakant, net nesistengia pažinti. Tu jam esi tik akimirka, o kas jis tau – visas gyvenimas?


Ir tik įsivaizduok kas nutiktų, jeigu bent vieną kartą tu pasirinktum ne jį, o save. Prieš naktį išjungtum telefono garsą, nelaukdama jo žinutės. Nepultum atsiliepti kai jis skambina ir bent tą vieną kartą pasakytum ne, šiandien aš negaliu – turiu kitų planų. Jo gyvenime niekas nepasikeistų – tiesiog neliktų vieno iš kelių atsarginių variantų. Tavo gyvenime pasikeistų viskas – tu pagaliau pradėtum gyventi ne dėl jo, o dėl savęs.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis