Bėk nuo santykių su šiuo Zodiako ženklu!

(6)

Kad ir kokie nuostabūs būtų Dvynių ženklo atstovai, su Skorpionais jiems tiesiog ne pakeliui. Žuvys nelabai suderinamos su Liūtais, o Avinai – su Ožiaragiais. Kodėl? Siūlome paskaityti!

AVINAS

Netinkama pora – Ožiaragis


Tu - labai impulsyvi asmenybė, net jeigu jau išmokai tai slėpti nuo aplinkinių. O Ožiaragis, nors ir su ragais, visai kitoks – viską apgalvojantis, einantis į priekį žingsnis po žingsnio. Ilgalaikiuose santykiuose tarp judviejų beveik neišvengiama trintis: tave erzins, kad Ožiaragis bando tave pristabdyti ir sutramdyti, trukdo tau tobulėti. O jam atvirkščiai – atrodys, kad tu per daug jį spaudi.


JAUTIS

Netinkama pora – Vandenis


Tu būni užsispyrusi ir kietakaktė. Puikiai žinai, kaip ir ką daryti, nesiblaškai ieškodama naujų kelių. O Vandenis, regis, tik tuo ir užsiima. Vis kuria naujas idėjas ir laksto nuo vienos prie kitos – be jokio konkretaus plano! Tokiai konkretumą mėgstančiai asmenybei kaip tu toks blaškymas tiesiog nesuvokiamas. O Vandeniui toks tavo požiūris – tikrų tikriausias įžeidimas! Tu – tvirtai ant kojų stovintis žemės stichijos ženklas, o Vandenis – gimęs skraidyti. Bandymai jį nutupdyti greičiausiai bus tik laiko švaistymas.


DVYNIAI

Netinkama pora – Skorpionas


Tu gali rasti kalbą praktiškai su visais, bet nuolatos bendrauti su Skorpionu net ir tau gali būti sunkiai įveikiama užduotis. Skorpionas visada nori būti dėmesio centre. Jis nori būti visada teisus. Jis visame kame nori būti geriausias. Net ir tau, tokiai komunikabiliai ir prisiderinti gebančiai asmenybei, tokio susireikšminimo nepavyktų pakelti.


VĖŽYS

Netinkama pora – Šaulys


Vėžiai – prieraišūs, santykiams labai atsidavę žmonės, o Šauliai kur kas labiau vertina laisvę. Jie ieškotojai, nuolatos bandantys atrasti naujus, dar nepatirtus pojūčius. Ilgalaikiuose santykiuose jūs tarsi dvi priešingybės. Galite papildyti vienas kitą, bet iki tam tikro laiko: kol neateina metas priimti rimtus, gyvenimą nulemsiančius sprendimus.


LIŪTAS

Netinkama pora – Žuvys


Charizmatiškos ir velniškai patrauklios Žuvys apsuktų galvą bet kuriam, tačiau Liūto ir Žuvų gyvenimas po vienu stogu sunkiai įsivaizduojamas. Tavo Zodiako ženklas stiprus ir valingas, mėgstantis kontroliuoti situaciją ir spręsti problemas. Žuvų Zodiako ženklas visiškai kitoks – emociškai pažeidžiamas, jautrus ir plaukiantis pasroviui. Su laiku toks požiūris į gyvenimą pradės tave erzinti, juk savo gyvenimo partneryje tu nori matyti tik stipriąsias puses – ryžtą, pasitikėjimą savimi, gebėjimą susidoroti su iššūkiais.


MERGELĖ

Netinkama pora – Svarstyklės


Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad judu esate labai panašūs ir puikiai vienas kitą suprantate, tačiau kuo toliau, tuo didesnė praraja tarp judviejų atsiveria. Mergelėms labai svarbus partnerio patikimumas, o iš Svarstyklių to tikėtis nereikėtų. Jei vėjas papūs netinkama linkme, gali imti ir nunešti į kitą pusę. O kur dar amžinas Svarstyklių neapsisprendimas... Tave, tokią perfekcionistę ir iki detalių viską apgalvojančią asmenybę, toks blaškymasis gali kaip reikiant išmušti iš vėžių.


SVARSTYKLĖS

Netinkama pora –Mergelė


Tau patinka Mergelių atidumas detalėms, jų gyvenimo būdas. Atrodytų, judviem tikrai pakeliui. Bet velnias slypi mažuose dalykuose: Mergelei pro akis nepraslys nė vienas mažmožis, į kurį tu net neatkreipei dėmesio. Šis ženklas reikalaus iš tavęs tobulumo, o tavo supratimu tobulų nebūna. Po truputėlį Mergelė užvaldys visą tavo gyvenimą ir pajutusi tą nežmonišką kontrolės naštą suprasi – jums tikrai ne pakeliui.


SKORPIONAS

Netinkama pora – Dvyniai


Visas tavo gyvenimas – tai meilė ir aistra! Tu žinai, kas esi ir to neslepi – tau neegzistuoja jokios taisyklės ir kitų žmonių primetami įsitikinimai. O Dvyniai – kad ir kokie laisvi atrodytų – renkasi saugesnius kelius. Jie prisiderina prie taisyklių, o ne patys jas nustatinėja. Jie būna tokie, kokiais juos nori matyti kiti. Nes taip patogiau ir naudingiau. Tavo pasitikėjimas savimi ir savivertė niekada neleistų taip elgtis – juk tu renkiesi ne lengvus kelius, o tuos, kuriais teisinga eiti.


ŠAULYS

Netinkama pora – Vėžys


Vėžys – idealus partneris santykiuose, bet tavo atveju tikrai ne pats tinkamiausias pasirinkimas. Po truputėlį jis pasistengs nutupdyti tave ant žemės ir uždaryti jaukiame šeimos lizdelyje. Pasilinksminimai, kelionės, nauji nuotykiai – galėsi pamiršti visus šiuos dalykus, nes Vėžio prioritetų sąraše pirmoje vietoje visuomet bus šeima. Gyvenimas su Vėžiu bus gerokai lėtesnis, nei buvai pratusi iki tol.


OŽIARAGIS

Netinkama pora – Avinas


Tu strateguoji ir planuoji, apgalvotai priimti sprendimus. O ką daro Avinas? Pagautas akimirkos įkvėpimo puola stačia galva ir dažniausiai ragais atsitrenkia į sieną. Jis toks impulsyvus, kad net tave gali visiškai išmušti iš vėžių. Bandymai pažaboti Avino temperamentą neduos norimos naudos, tad gal geriau negaišti tam laiko ir patausoti savo nervus.


VANDENIS

Netinkama pora – Jautis


Tave žavi Jaučio gebėjimas eiti savo tikslo link ir ta vidinė ramybė, kurią jis spinduliuoja kiekviename žingsnyje. Bet tas lėtumas ir nenoras išbandyti kažką naujo tave tiesiog žudo. Stumk ir trauk žaidimas tave per daug išvargintų, o būtent tuo ir turėtum užsiimti kurdama santykius su Jaučiu. Ar iš to būtų nors kiek naudos – nežinia.


ŽUVYS

Netinkama pora – Liūtas


Santykių pradžioje viską įsivaizdavai visai kitaip: ieškojai saugumo ir rūpestingumo, o gavai nepamatuotas ambicijas ir vienvaldį karaliavimą. Kartais atrodo, kad jam visiškai nusispjauti į tavo emocijas ir poreikius. Viskas šiuose santykiuose sukasi tik aplink jį – karalių Liūtą! Tikiesi, kad tai pasikeis? Nepuoselėk tuščių vilčių. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis