4 priežastys, kodėl moterys bėga nuo vienų santykių prie kitų

(1)

Štai 4 priežastys, dažniausiai pastūmėjančios moteris bėgti nuo vienų santykių prie kitų

Santykių ekspertai ir šeimos psichologai pastebi, kad šiuolaikinių moterų gyvenime ilgalaikius santykius vis dažniau išstumia trumpalaikiai romanai. Iš vienos pusės tokie pokyčiai į gerą – moterys tapo mažiau priklausomos nuo vyro buvimo šalia, nuo aplinkinių primestų stereotipų apie šeimą ir santykius. Iš kitos pusės, trumpalaikiai santykiai neretai tėra niekur nevedantis bandymas pabėgti nuo asmeninių problemų.


Skausmingai nutrūkę santykiai

Sudaužyta širdis gydoma nauja romantika. Šiuo tikslu trumpalaikiai gėlių ir saldainių romanėliai visai neblogai tinka. Rimtu ir dideliu jausmu jie baigiasi retai, nes pagrindinė tokių santykių užduotis – nužudyti buvusį prieraišumą, užuot ieškojus panašaus skonio bei požiūrių partnerio. Tokiu atveju patartina viena: neužsižaisti tokiais vaistais.


Meilės stygius

Schema sena kaip pasaulis: vaikui niekas nesakė, kad jis geriausias ir mylimiausias, niekas juo nesižavėjo. Dabar jis suaugo ir negali žavėtis savimi. Išeitis viena: rasti žmogų, kuris į tave žvelgtų kaip į dievybę, ir semtis iš jo energijos, pasitikėjimo savimi. Tačiau vos tik gerbėjo įsimylėjimas ir akių blizgėjimas pradeda blėsti, tenka susižavėjimo šaltinį keisti nauju. Išspręsti šią problemą padės psichologai. Juolab kad patarimą kreiptis į juos rasi kiekviename save gerbiančiame moterų žurnale.


Meilės idealizavimas

Kad ir kaip būtų keista, šiuo atveju svajojame apie amžiną stiprų jausmą. Tačiau drauge idealizuojame mylimojo paveikslą. Taip, kad nė vienas realiai žemėje gyvenantis žmogus paprasčiausia negalėtų toks būti. Ieškant ir ilgintis idealo lieka sotintis romanais, kurių liežuvis neapsiverčia pavadinti kitaip nei nerimtais.


Pragmatiniai motyvai

Patys paprasčiausi ir mažiausiai dramatiški. Statusas, adrenalinas, noras eksperimentuoti ar šiaip meilė vyrams, laiko stygius, nenoras susisaistyti – visa tai turi teisę egzistuoti. Svarbiausia – nepraleisti akimirkos, kai kils noras ką nors pakeisti, sukurti šeimą, sugalvoti anūkams vardus ir jiems testamentu palikti šeimos servizą.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis