6 klaidos, kurių nereikėtų daryti po sekso

Nuolatos dalinamės lovos gudrybėmis, skaitytojų patirtimi ir pačių išbandytais (ne visuomet vykusiais) lovos eksperimentais, tačiau niekuomet nekalbame apie tai, kas vyksta po sekso - ramiai atsikvėpti, bėgti į vonią ar ruoštis antram aistros raundui? Šį kartą apie tai, ką vardan savo sveikatos turėtum padaryti po lytinio akto.


Po sekso - apsilankymas tualete. Ne, nereikia lėkti į vonios kambarį kaip išprotėjusiai, vos tik išgirdai jo palaimingą atodūsį ir supratai, kad reikalas baigtas, tačiau nusišlapinti po visko tikrai patartina. Tai vienas iš būdų užkirsti kelią infekcijoms, mat su šlapimu išsiplauna ir šlapimo takų infekciją galinčios sukelti bakterijos.


Po sekso - švaros terapija. Jei pulsi į dušą iš karto po meilės akto, greičiausiai tavo partneris pasijus nelabai jaukiai, vis tik griūti ant šono ir saldžiai užmigti neapsiprausus - ne pati geriausia idėja, ypatingai, jeigu naudojote lubrikantus. Kodėl nepratęsus visos romantikos? Keliaukite į dušą kartu!


Po sekso - patogūs drabužėliai. Tavo nėriniuoti šilkiniai apatiniai tikrai atrodo tobulai, tuo nė kiek neabejojame, bet gundymui šis variantas geras, o miegui - tikrai ne. Po sekso tavo oda sušilusi ir drėgna, o sintetinis audinys sulaiko drėgmę ir taip didina infekcijų tikimybę. Todėl rinkis įprastas medvilnines kelnaites arba miegok tiesiog nuoga!


Po sekso - apsikabinimai. Vieni iškart bėga praustis, kiti įsijungia serialą ir grįžta prie įprastos rutinos, treti po sekso jaučia tokią emocinę iškrovą, kad apart miego daugiau nieko nenori. Nežinome, kuriai kategorijai priklausai tu, bet faktas vienas - šiek tiek pasimylavimų ir apsikabinimų bus naudinga emociniam ryšiui sustiprinti. Netiki? Toronto universiteto mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad nei preliudija, nei pats seksas neturi tokios didelės reikšmės pasitenkinimu santykiais, kaip paprasčiausi apsikabinimai po sekso. Taigi tie, kurie po meilės proveržio bent šiek tiek pagulinėja ir paburkuoja, jaučiasi labiau patenkinti savo intymiu gyvenimu ir santykiais apskritai.


Po sekso - patikimumo testas. Jis naudojo prezervatyvą ir tu visiškai rami, kad nieko blogo nenutiko? Prezervatyvai 100% garantijos neduoda, todėl vertėtų patikrinti, ar lytinio akto metu apsisaugojimo priemonė nebuvo pažeista ir neįplyšo. Jausiesi saugiau ne tik dėl galimo nėštumo, bet ir dėl lytiškai plintančių ligų.


Po sekso - antras raundas. Su amžiumi tokia šventė būna vis rečiau, todėl jeigu su mylimuoju randate noro ir jėgų pakartoti, galime tik pasveikinti! Vis tik pernelyg didelė ir ilga trintis gali būti skausminga, todėl meilės žaidimams prasitęsus, patartina naudoti lubrikantus. Kitas, ne mažiau viliojantis variantas - oraliniai malonumai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis