5 požymiai, kad jūsų santykiai veda į niekur

(1)

Atkreipk dėmesį, ar pastebi tai savo santykiuose

Būna, santykiai užstringa vietoje. Bendros ateities nematai, bet ir skyryboms akivaizdžių priežasčių nėra. Tiesiog plaukiate pasroviui ir laukiate, kas bus. O nieko gero nebus, jeigu pati nesiimsi veiksmų. Juk kartais santykiuose reikia šiokio tokio postūmio.


5 požymiai, kad jūsų santykiai veda į niekur


1. Jūs nebeturite bendrų tikslų ir siekių. Įprastai santykiuose visą laiką ką nors planuojame – santuoką, vaikus, bendrus namus. Nebūtinai tokia tvarka ir tokiais mastais. Iš esmės santykiai – tai nesibaigiantis projektas, nuolatinis ėjimas link kažko dviese. Bendri tikslai suartina ir suvienija, skatina abu kryptingai eiti viena linkme. Kuomet bendrų tikslų nelieka, jūs tiesiog stovite vietoje. Išeitys tokioje situacijoje tik dvi: kiekvienam keliauti savu keliu arba iš naujo atrasti bendrus tikslus. Kartais užtenka ir visai nedidelių pastangų: savaitgaliais dviese pabėgti iš namų ar pabuvoti ten, kur nesate buvę.


2. Jūsų jausmuose nėra balanso. Santykiuose turi būti balansas tarp to, kiek duodi, ir kiek gauni pati. Tik nesupainiok to su mainais – gramais gerų darbų nepasversi. Kalbame ne apie tai, kiek kiekvienas iš jūsų stengiasi buityje. Kalbame jausmus ir apie emocinį indėlį į santykius. Blogai yra tuomet, kai vienas iš jūsų myli, o kitas tik leidžia save mylėti.


3. Pati nesupranti, kas tau iš šitų santykių. Kai pradedi savęs klausti, kodėl apskritai esi su šiuo žmogumi, akivaizdu – santykiuose kažkas negerai. Koks tavo atsakymas į šį klausimą? Kaip manai, ką į tą patį klausimą atsakytų tavo partneris? Bandydama rasti atsakymą pasistenk atsiriboti nuo visuomenės tau primestų normų, pavyzdžiui, mes juk turime vaikų, dėl kurių privalome būti kartu. Stenkis galvoti tik apie save: kokias emocijas šis žmogus tau sukelia, ar jis tau apskritai dar rūpi.


4. Tu dairaisi į kitus variantus. O kas gi čia tokio lengvai paflirtuoti... Ar tą patį manei ir tuomet, kai judviejų santykiai tik prasidėjo ir buvai įsimylėjusi iki ausų? Jei taip, tuomet flirte tikrai nieko blogo – tau tai natūralus dalykas. Jei ne, tuomet vertėtų rimtai susimąstyti – gal pati sau nenori pripažinti ieškanti kito varianto.


5. Tu nebekreipi dėmesio į santykių problemas. Žmonės dažnai pergyvena dėl pykčių santykiuose, bet pyktis nėra blogai – tai rodo, kad judviem nenusispjaut, jus sieja emocijos. Blogai yra tuomet, kai pyktį pakeičia abejingumas. Jei numoji ranka į tai, kas tave akivaizdžiai turėtų papiktinti partnerio elgesyje – tai rimtas ženklas, kad riba jau pasiekta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis