3 klaidos, žudančios vyro jausmus tau

(6)

Didžiausia klaida, kurią santykiuose gali padaryti moteris – tai pradėti gyventi dėl vyro, – kartą mums pasakė vienas žinomas santykių ekspertas. Ir tiesos jo žodžiuose tikrai yra.

Tu stengiesi jūsų gyvenimus paversti vienu


Santykiuose labai svarbu išlaikyti sveiką atstumą ir atrasti balansą tarp tavo asmeninio ir jūsų bendro gyvenimo. Juk kad ir kokie artimi būtų jūsų santykiai, iki jų jūs abu turėjote atskirus gyvenimus. Niekas nepasikeitė – jūs ir toliau juos turite, todėl nesistenk absoliučiai visko santykiuose suvesti į „mes“.


Jūs galite turėti bendrus pomėgius, tačiau tai nereiškia, kad viską privalote daryti kartu. Jūs galite pažinoti vienas kito draugus, tačiau ar tikrai visus juos būtina paversti bendrais judviejų draugais?


Tu paverti vyrą Visatos centru


Yra moterų, kurios visą savo energiją nukreipia į vyrą, pamiršdamos pačios save. Jos nustoja bendravusios su savo draugais, pamiršta savo mėgstamus užsiėmimus, po darbo skuba namo, kad vyrui paruoštų vakarienę. Jos taip rūpinasi savo mylimu žmogumi, kad vieną dieną jis tampa jų Visatos centru... Jos tiesiog stengiasi būti pačiomis geriausiomis – tokiomis, kurių niekas nepakeis.


Deja, bet dažniausiai rezultatas būna priešingas tam, kurio tu tikėjaisi: kuo labiau stengiesi, tuo mažiau tavo pastangos yra vertinamos. Ir problema yra ne vyruose, o tavyje. Juk ir atvirkštiniu variantu būtų lygiai taip pat: jei vyras kiekvieną dieną pirktų tau gėles, po metų tavęs tai nei stebintų, nei džiugintų. Todėl nereikia persistengti – gera lepinti mylimą žmogų, tačiau reikia palikti pakankamai erdvės ir atgaliniam ryšiui.


Tiesą sakant, būtent šioje vietoje reikia leisti sau pabūti egoiste. Sveikuose santykiuose turi būti balansas tarp to, kiek tu duodi ir kiek iš tų santykių pasiimi pati.


Tu lauki, kol vyras suteiks tau laimės


Santykiai yra apie abipusį norą kažką duoti kitam žmogui. Kuomet jie pavirsta nuolatiniu laukimu ir tikėjimusi kažką gauti – tai kelias link pabaigos. Nes laimė santykiuose visų pirma priklauso nuo tavęs pačios.


Turi suprasti paprastą dalyką: tu negali pakeisti kito žmogaus. Viskas, ką tu gali padaryti – tai keistis pati, keisti savo požiūrį. Reikalaudama iš vyro to, ko jis tau negali ar nenori duoti iš tiesų nieko nepasieksi. Anksčiau ar vėliau jis vis tiek darys tai, kas jam patinka. O su kiekviena diena tu jausiesi dar nelaimingesnė, juk kuo daugiau pastangų ir vilčių įdėsi, tuo labiau nusivilsi. Todėl jeigu santykiuose nesijauti laiminga, pirmiausia turėtum pagalvoti ką iš savo pusės galėtum padaryti, kad tai pakeistum, o jeigu nieko... Galbūt tai tiesiog ne tavo žmogus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis