4 žingsniai, kad tavyje jis pamatytų merginą, o ne draugę

Jaučiu simpatiją savo geriausiam draugui, su kuriuo bendraujame nuo paauglystės laikų. Jaučiu simpatiją ir iš jo pusės, bet nė vienas nedrįstame peržengti tos draugiškumo ribos. Kartais apie tai pajuokaujame ir tuo viskas pasibaigia. Bijau, kad apsirikusi galiu sugriauti tai, ką labai branginu.


Mintis apie tai, kad noriu būti ne tik drauge, jau kurį laiką sukosi mano galvoje, tačiau jis turėjo merginą, o ir aš nebuvau vieniša. Dabar abu esame laisvi, daug laiko praleidžiame kartu, nuoširdžiai apie viską kalbamės ir vienas kitą palaikome. Pati žengti to žingsnio neišdrįsiu, bet gal galėčiau subtiliai pastūmėti jį tai padaryti? Kaip iš draugės tapti jo mergina nesugriaunant mūsų artimų santykių, jei planas nepavyktų?


Jeigu jauti simpatijos ženklus iš savo draugo, greičiausiai neapsigauni. Vyrai dviprasmiškų ženklų dažniausiai nesiunčia! Suprantame tavo baimes ir nenorą pirmai žengti žingsnį, tad belieka švelniai ir nepastebimai pakreipti įvykius tau tinkama linkme. Štai keturi žingsniai kurių turi laikytis, jei nori būti vertinama kaip potenciali mergina, o ne kaip draugė.


Nesielk kaip draugė

Nustok vaidinti jo psichoterapeutę, kaišioti jam petį, kad paverktų dėl kitų panų, ir nepasakok apie savo nuotykius su vyrais. Jei nori, kad jis tave pradėtų vertinti kaip merginą, tai ir elkis kaip mergina.


Mesk platoniškus žodžius

Nori pagirti jo trijų dienų šerius ar naujus marškinėlius? Nesakyk Atrodai gražiai. Sakyk Seksualiai atrodai. Gal jam ir netikėtai nuskambės, tačiau tai – mažas žingsnis į judviejų daugiau nei tik draugystę.


Užsimink, kad ir kiti tau neabejingi

Konkurencija vyrams – tikras afrodiziakas. Užsimink, kad kitas vaikinas tavimi domisi, ir tavo kol kas draugas galbūt susiprotės: hm, ir jis norėtų siekti tavo dėmesio.


Netylėk, jei jis elgėsi ne taip

Atrodytų, jei nori patikti vaikinui, kaip tik turėtum nutylėti, jei jo elgesys tau ne prie širdies. Bet ne šiuo atveju. Jeigu vaikinas aiškiai peržengė ribas, pasakyk tai. Tegul susipranta, kad su tavimi reikia elgtis kultūringai.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis