Psichologai atskleidė pagrindines frazes, išduodančias vyro abejingumą tavo atžvilgiu

(3)

Atkreipk dėmesį į šias frazes

Kai kažko labai nori ar labai tikiesi, numoji ranka į pačius akivaizdžiausius dalykus. Pavyzdžiui, kad vyrukas, kurį tu ne juokais įsižiūrėjai, rimtų santykių su tavimi neplanuoja arba to, kad tave jis tiesiog išnaudoja.


Santykių ekspertai ir psichologai tokių tipinių situacijų matę ne vieną. Ir visos jos tarsi pagal vieną scenarijų parašytos – laiką jis leidžia su tavimi, bet santykiais to nevadina. O iš tavo klausimų vikriai išsisuka tipinėmis frazėmis. Kokiomis? Siūlome paskaityti – gal būtent jas iš savo mylimojo lūpų ir girdi.


„Nepradėkime šitos temos“ – sako jis, kai tik užsimeni apie santykius. Jis žino, kad toks atsakymas sukels kelias dienas trunkantį tavo nepasitenkinimo priepuolį, bet tai vis tiek kur kas geriau, nei tiesiai šviesiai pasakyti – jokių santykių nebus. Šiuo atveju greičiausiai trinktelėtum durimis ir niekada negrįžtum. O jam juk taip patogu tave turėti, bet nebūti įsipareigojusiu.


„Dar neskubėkime su tuo“ – sako jis, kai spirgi dėl ką tik sumedžioto nerealaus atostogų pasiūlymo šiai vasarai. Jis nė žodeliu neužsimena apie gyvenimą kartu, nieko nekalba apie bendras atostogas. Apskritai, ar iš jo lūpų teko girdėti kokius nors ateities planus, kuriuose būtum ir tu? Aha...


„Aš negaliu dabar pasakyti, ar savaitgalį tikrai galėsiu“ – sako jis, kai siūlai jam kažką kartu nuveikti. Būk rami, jokių planų jis neturi. Jei turėtų, taip ir būtų pasakęs. Jis tiesiog pasirinko saugųjį variantą: jei atsiras įdomesnis pasiūlymas, tu liksi ant ledo.


„Aš tiesiog pamiršau“ – teisina jis. Ir taip nuolatos: pamiršo parašyti, paskambinti, pasveikinti, kažką dėl tavęs padaryti. Sakysi, toks jau jis yra? Nė velnio. Kai vyras tikrai galvoja apie moterį, parašyti ar paskambinti jai nepamiršta. Taigi jei „pamiršau“ girdi nuolatos, gali būti tikra – jam tai tikrai nėra taip pat svarbu, kaip tau.


„Vargšelė, nepasisekė tau...“ – sako jis, kai skambini ir pasakoji apie nuleistą automobilio ratą. Arba apie tai, kad guli paslika lovoje, nes netikėtai sukilo temperatūra. Tik pagalvok, koks jis geras – kaip puikiai tave paguodė! Bet jei padėti nepasisiūlė, nieko doro iš jo nelauk: gali būti, kad jis tiesiog stuobrys, bet labiau tikėtina, kad tu jam nė velnio nerūpi. Susitiksite, kai išsispręsi problemas. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis