5 vyrai apie neištikimas merginas: buvo akivaizdu, kad ji jau turi kitą

Manoma, kad vyrai dažniau suka į kairę. Galbūt todėl, kad moterys apie tai tiesiog garsiau kalba. Bet ir pastarosios tikrai ne šventuolės. O kartais dar ir labai neapdairios!

Pirmiausia atkreipiau dėmesį, kad mano mergina net eidama į tualetą pasiimdavo telefoną kartu su savimi. Tuomet pradėjau atidžiau stebėti ir kitus ženklus: garsas visada išjungtas, kad negirdėčiau žinučių pypsėjimo ir nesugalvočiau klausinėti, su kuo ji ten taip aktyviai susirašinėja. Tiesa paaiškėjo, kai nemigos kankinamas jos naujas draugelis nusprendė atsiųsti žinutę 2 valandą nakties. Maniškė tada jau buvo kietai įmigusi, o aš vis dar varčiausi lovoje, kai jos telefono ekranas pradėjo šviesti...


Labai netikėtai mano mergina kardinaliai pakeitė skonį beveik visame kame: muzikoje, mityboje, aprangoje ir t.t. Net kalbėti pradėjo kitaip – nuolat kartojo tam tikrus jai visai nebūdingus žodžius ir išsireiškimus. Visi galai susivedė, kai netyčia teko susipažinti su nauju jos bendradarbiu. Bendraudamas su juo vis galvojau: kur man tai girdėta... Aha, su bendradarbiu romaną užmezgusi mano mergina tiesiog nevalingai jį kopijavo. Tvirtų neištikimybės įrodymų neturėjau, bet su laiku ji ir pati pavargo žaisti dviem frontais. Galiausiai pasirinko jį, o ne mane.


Nežinau, kiek laiko ji būtų viską slėpusi, jei ne vienas niuansas: kai tik grįždavo iš darbo vėliau nei įprastai, iš karto bėgdavo į dušą praustis. Kvailelė... nusiplovus jo kvepalus nuo kūno net nepagalvodavo, kad ir drabužiai juo kvepia.


Savo merginos rankinėje radau prezervatyvus. Nebūtų nieko keisto, nes mes būtent taip ir saugomės, bet tie prezervatyvai buvo kitos firmos, nei visuomet naudojame. Po savaitės pažiūrėjau į jos rankinę – vienu prezervatyvu mažiau. O mes net nesimylėjome...


Mano mergina tikriausiai galvojo, kad aš visiškai aklas. Niekada nemėgusi jokių nėrinukų ir šilkų, staiga prisipirko seksualiausių apatinių. Kai būdavo namuose su manimi – medvilninės kelnaitės, kai savaitgalio vakarai su draugėmis – nėriniuoti apatiniai. Ir kam gi dėl draugių taip puoštis? Jinai, žinoma, viską neigė ir vadino mane paranojiku. Tiesa išaiškėjo, kai ant mano merginos supykusi geriausia jos draugė pati viską man papasakojo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis