Ne viskas, ką tu prarandi, yra netektis – kartais reikia tiesiog paleisti

(2)

Gyvenime reikia mokėti paleisti ir pasilikti tai, kas buvo gražu

Aš galvojau, kad jis yra mano likimas. Būtent ta meilė, apie kurią žmonės tiek daug kalba – visiškai atimanti protą, užauginanti sparnus ir leidžianti padaryti neįmanomus dalykus.


Bet vieną dieną jis tiesiog išėjo ir viskas, kuo aš gyvenau, sugriuvo per akimirką. Tą minutę man atrodė, kad aš nenoriu gyventi. Galbūt dėl to, kad ilgą laiką gyvenau tik juo.


Iš pradžių jaučiau tik skausmą. Skaudėjo labai stipriai. Rytais, kai vos prabudus pirmiausia prisimindavau tai, kas nutiko. Ir vakarais, kai svajodavau apie vienintelį dalyką – greičiau užmigti ir sulaukt kitos dienos. Tikėdamasi, kad viskas pasikeis. Kad su kiekviena diena man bus lengviau.


Ir niekas nepasikeitė. Iki tos dienos, kol aš pati nusprendžiau keistis.


Aš tikiu, kad žmonės mūsų gyvenime atsiranda ne šiaip sau. Jie mus kažko išmoko, kažką mums duoda. Iš pradžių maniau, kad man jis atnešė skausmą, kokio niekada iki tol nebuvau patyrusi. Bet ne – taip kalba įžeistas mano ego. Visų pirma jis dovanojo man beprotišką laimę – tokią, kokios aš nebuvau patyrusi. Ir tik dėl to vėliau man taip skaudėjo.


Aš prisiverčiau į viską pažvelgti kitaip. Galbūt tie santykiai vis tiek būtų pasibaigę, tik gražius prisiminimus ir laimę ištrintų rutina ir prasidėję pykčiai. Galbūt jausmai būtų išblėsę ir aš gailėčiausi to laiko, kurį praleidome kartu. Ar tu tiki likimu? Aš juo tikiu.


Ir kiekvieną kartą, kai man suspaudžia širdį ir vėl imu gailėti savęs, prisimenu: tai buvo laimingas mano gyvenimo etapas, kurio be šio žmogaus nebūtų buvę. Ir tų laimingų etapų mano gyvenime dar tikrai bus, tik su kitais žmonėmis, kuriems galbūt aš dovanosiu tokią pačią laimę.


Žinai, gyvenime reikia mokėti paleisti ir pasilikti tai, kas buvo gražu. Galbūt ir šiek tiek skausmo, juk be jo nesuprastum, kaip svarbu vertinti tai, kas iš tiesų svarbu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis