Nauji santykiai su buvusiu: 5 klaidos, kurių neturėtum kartoti

(1)

Gyvenime egzistuoja trys buvusiųjų tipai: tie, kuriuos norėtum pamiršti amžiams, tie, kurių greičiausiai net neprisimeni ir tie, dėl kurių tavo širdis iki šiol greičiau plaka.  

Jauti, kad tavo ir buvusiojo jausmai niekur nedingo? Kodėl gi nepabandžius dar kartą! Kad viskas eitųsi sklandžiau, santykių ekspertai pataria vengti 5 dažniausiai pasitaikančių klaidų.


1 klaida – skubėjimas. Šią minutę tau atrodo, kad viskas stojo į savas vietas ir nuo šiol taip bus visada. Stop, stop... Kažkada jūs jau buvote išsiskyrę ir, matyt, tam buvo priežastis. Mėgaukis santykiais, buvimu kartu, bet savo džiaugsmą kol kas pasilaikyk tik sau. Dabar tau tikrai nereikia juo dalintis su visais aplinkiniais.


2 klaida – gyvenimas senais santykiais. Su laiku žmonės keičiasi, todėl būtų neteisinga vertinti jį pagal tai, koks jis buvo praėjusiuose jūsų santykiuose. Mes mokomės iš savo klaidų, galbūt iš jų pasimokė ir jis.


3 klaida – baimė sužinoti tiesą. Kol buvote išsiskyrę, jis turėjo savo gyvenimą. Greičiausiai, su kita (gal net ne viena) mergina. Apie tai verta pasikalbėti. Nereikia leistis į smulkmenas, pakaks ir svarbiausių faktų apie tai, kas tuo metu vyko jo gyvenime ir kas nutiko tavajame. Nepavyduliauk, stenkis pažvelgti į visa tai tarsi iš šalies. Geriau viską sužinoti dabar, nei kankinti save po truputėlį.


4 klaida – sugrįžtantys skausmingi prisiminimai. Skausmingų prisiminimų iš savo atminties lengvai neištrinsi. O ir nereikia, nes jų dėka tu tapai išmintingesnė ir atsargesnė, ne taip lengvai pažeidžiama. Ir vis dėlto kurdama naujus santykius su tuo pačiu žmogumi, turi išmokti atskirti praeitį nuo dabarties.


5 klaida – tikėjimas, kad dabar viskas bus kitaip. Nesitikėk, kad visos pamokos išmoktos. Gali būti, kad jis kartos tas pačias klaidas, kurias jau darė kažkada. Gali būti, kad ir tu jas kartosi.. Bus ir naujų klaidų – jų niekas neišvengia. Svarbiausia, ką tos klaidos reikš jūsų santykiams – žingsnelį link pabaigos ar dar vieną pamoką kartu einant į priekį. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis