Psichologas: bandydamos padaryti vyrą laimingą, moterys santykiuose daro didžiulę klaidą

(1)

Žinomas psichologas ir santykių ekspertas atskleidžia vieną klaidą, kurią santykiuose daro dauguma moterų

Viskas, ko reikia santykiams – tai pasistengti, kad tavo mylimas žmogus jaustųsi laimingu. Atrodytų, taip ir turėtų būti, tačiau santykių ekspertas ir psichologas Halas Edwardas Runkelas perspėja – tai yra viena didžiausių klaidų, kurias santykiuose daro dauguma moterų.


„Įsitikinimas, kad santykiuose reikia tenkinti vienas kito poreikius ir tokiu būdu stengtis padaryti partnerį laimingą, yra visiška kvailystė. Tai pats blogiausias patarimas iš tų, kuriuos žmonės linkę duoti kitiems apie santykius, – sako psichologas. Anot jo, bandydami suvokti pačią santykių esmę, dauguma žmonių daro vieną klaidą – jiems atrodo, kad partneriai turi vienas kitą papildyti, tačiau iš tiesų santykiai sėkmingi gali būti tik tuomet, kai juose susitinka dvi visapusiškai pilnavertės asmenybės. – Aš esu asmenybė, manęs nereikia kažkuo papildyti. Lygiai taip pat ir mano moteris yra asmenybė, kurios aš negaliu niekuo papildyti. Būtent dėl to aš ir noriu būti su ja, o ne dėl to, kad mes vienas kitą papildome.“


Psichologas atkreipia dėmesį, kad santykiuose viskas susiveda į paprasčiausią abipusę trauką. Kai žmonės vienas kito nebetraukia, pasibaigia ir santykiai. „Taip jau yra, kad mus traukia sėkmingi ir laimingi žmonės. Tad tam, kad santykiai būtų sėkmingi, pirmiausia reikia pasirūpinti ne partneriu, o pačiu savimi. Sutuoktinis niekada negerbs jūsų labiau, nei jūs gerbsite save patys“ – paaiškina Halas Edwardas Runkelas. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis