Kiek laiko reikia skirti antrajai pusei, jei nori išlaikyti normalius santykius

Pažįstama situacija?

„Kartu esame 5 metus, tačiau pastaruoju metu viskas slysta iš rankų. Kartais paprasčiausiai nesuprantu, kodėl apskritai mes esame kartu. Negalėčiau pasakyti, kad jaučiuosi nelaiminga, tačiau ir didelės laimės nejaučiu. Tas stovėjimas vietoje mane tiesiog žudo. O gal ilgalaikiuose santykiuose taip ir turi būti, tiesiog aš noriu per daug?


Tipinė situacija: kai negyvenome kartu, eidavome į pasimatymus, vienas kitą džiugindavome mažomis staigmenomis. Dabar to nebėra. Grįžtame po darbų namo ir kiekvienas sau – namus susitvarkyti, valgyt pagaminti... taip laikas ir prabėga. Mes daug laiko praleidžiame kartu, bet realiai vienas su kitu beveik nebūname.“


---


Kiek reikia laiko normaliems santykiams išlaikyti? Pasak specialistų, pakanka vieno ypatingo vakaro per savaitę ir poros susitikimų šen bei ten. Nėra daug, tiesa? Nesitikėk, kad viskas susidėlios savaime. Ilgalaikiuose santykiuose iš tiesų reikia įdėti šiek tiek pastangų, tad imkis iniciatyvos ir planuok judviejų pasimatymus negalvodama, kad tą turėtų daryti tavo antroji pusė. Šiuo atveju tau norisi permainų, tad tu ir imkis veikti! O pamatęs teigiamus pokyčius galbūt atsipeikės ir tavo vaikinas.


Planuok pasimatymus tada, kai nė vienas iš jūsų nebus nusiplūkęs ar išsiblaškęs. Išsirink laiką, kai tikrai galėsite skirti vienas kitam visą dėmesį. Pavyzdžiui, per pietus sekmadienį.


Kita išeitis: užuot kiekvieną laisvą minutę leidę kartu, bent retkarčiais išeikite prasiblaškyti su draugais. Kaip pora. Tai padės prisiminti, kokie būnate kasdieniame gyvenime, ne tik intymiais romantiškais momentais.


Be abejo, kartkartėmis apims panika dėl pasiutusio tempo, tačiau vos tik pajusi, kad tai daro įtaką tavo požiūriui į mylimą žmogų, užuot skundusis dėl to, ko nenuveikėte, verčiau prisimink visas smagias akimirkas drauge. Vienas teigiamas dalykas, kurį ypač verta įsidėmėti: laikas, praleistas atskirai, suteikia daugiau aistros laikui, kurį praleidžiate kartu kaip pora. Nes norisi pasinaudoti kiekviena brangia sekunde.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis