5 ankstyvieji ženklai, kad jis – ne tau skirtas

Žvelk tiesai į akis! Skirtumai kartais labai traukia, tačiau kur kas dažniau atstumia.

1. Skiriasi jūsų pomėgiai leisti laisvalaikį

Tu – iš prigimties nuotykių ieškotoja, stengiesi išnaršyti kuo daugiau kampelių ir sužinoti kuo daugiau informacijos. O jam didžiausias malonumas – gulėti ant sofos ir spoksoti į televizorių. Jei tau patinka tai, kas nauja, o jam mielesnė praeitis, nuolat kovosite dėl savo interesų.


2. Jis įsikibęs tavo sijono

Regis, kas galėtų būti romantiškiau nei vaikinas, kuris nenori palikti tavęs nė sekundei? Antra vertus, vaikinas nori, kad užsiimtum tik tuo, kur ir jis gali dalyvauti. Jei vaikinas spaudžia tave mesti savo pomėgius ir draugus, metas tau mesti jį.


3. Norėtum, kad jis būtų labiau motyvuotas

Jei vos tik pradėjus susitikinėti tave jau ima erzina jo tingumas, atkreipk į tai dėmesį. Labai abejotina, kad jis magiškai pasikeis, gavęs geresnį darbą ar pradėjęs lankyti sporto salę. O tu tikrai ilgainiui tik dar labiau siusi. Rinkis žmogų, su kuriuo jus vienytų panašūs pomėgiai. Patikėk, būti savo vaikino gyvenimo koučere visiškai neseksualu.


4. Jis tik mala liežuviu

Jis aiškina, kad nėra niekam jautęs to, ką jaučia tau, dėl tavęs padarytų bet ką. Tačiau kai tau staiga prireikia jo realios pagalbos (susirgai ir nėra kam arbatos paduoti), jo nė su žiburiu nerasi, su garsiakalbiu neprisišauksi. Žmogus, kuris tik kalba, tačiau veiksmais savo žodžių nepagrindžia, yra arba savanaudis, arba melagis. Nei tokio, nei anokio tau juk nereikia.


5. Jūsų tarpusavio trauka yra... tokia nieko

Be abejo, santykiams rutuliojantis seksas gerėja, tačiau seksualinei traukai ši taisyklė visiškai negalioja. “Bet jis toks mielas, ir draugams patinka, ir gerą darbą turi...” Taip, suprantame. Tačiau tau reikia žmogaus, kuriam būtų būdinga ne tik tai: svarbu, kad jis tave trauktų kaip šaldytuvas – magnetą.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis