Psichologai pataria kaip išsirinkti vyrą, jei nori laimingos santuokos

(4)

Įsimylėjai iš pirmo žvilgsnio, o paaiškėjo, kad anokia čia ir meilė... Metai, dveji ir santykiai pradėjo griūti kaip kortų namelis. Velniai rautų, kas per proto užtemimas buvo užėjęs?!

Pažįstama situacija? Nieko nuostabaus – tiesiog pasidavei hormonų šėlsmui. Nėrei į įsivaizduojamos meilės verpetą, nors jau tada neabejotinai matei, kad judviem ne visai pakeliui. O tie menki dalykėliai, į kuriuos tiesiog numojai ranka, vėliau tapo tiesiog nepakenčiami.


Ir šiuo atveju dauguma psichologų tau pasakytų: meilė iš pirmo žvilgsnio – reiškinys gražus, bet labai retas. O potencialų vyrą reikia rinktis ne tik širdimi, bet ir protu. Nes vien jausmų, deja, dažniausiai nepakanka. Štai keturi svarbiausi punktai, kuriuos turi racionaliai įvertinti, galvodama apie ilgalaikius santykius ar santuoką su vyru.


Jo požiūris į pinigus


Klausimas ne pinigų kiekyje, o pačiame požiūryje į pinigus. Jei tiksliau – į balansą tarp uždarbio ir išlaidų, į tai, kam šis vyras pasiryžęs investuoti, o kam – ne. Visa tai susiveda į labai paprastus kasdienius dalykus: ką valgysite, kaip atostogausite, galų gale – kur gyvensite. Gyventi kartu, kai vienas ypatingai taupus, o kitas – išlaidūnas, tikrai nėra lengva.


Seksualinis suderinamumas


Jei jau santykių pradžioje seksas toks... šiaip sau... ko galėtum tikėtis po metų, dvejų ar dešimties? Kalbame ne apie aistrą (savaime suprantama, jis turi tave traukti), o apie judviejų pomėgius lovoje, apie tavo pačios savijautą šalia šio vyro, apie seksualinį pasitenkinimą, kurį jis geba (arba ne) tau padovanoti.


Savarankiškumas ir mokėjimas priimti sprendimus


Visai nesvarbu, kokia esi pati – stipri ir savarankiška ar gležna ir reikalaujanti nuolatinio rūpesčio. Visos moterys šalia savęs nori turėti patikimus vyrus. Tokius, šalia kurių jaustųsi saugiai. Tuos, kurie reikalui esant ne bėgtų, o spręstų problemas. Jei taviškis niekaip negali apsispręsti ką valgyti, kaip jis priims sprendimus kur kas svarbesniais gyvenimo klausimais? O gyvenime, patikėk, tikrai bus visko.


Požiūris į santykių modelį


Kaip savo vaidmenį šeimoje matai tu? O kaip mato jis? Jūsų požiūriai šiuo klausimu turėtų būti labai panašūs, antraip gyvenimą kartu sunku įsivaizduoti. Juk nenorėtum sėdėti uždaryta namuose vien tik dėl to, kad taviškis įsitikinęs: moters vieta virtuvėje, o ne darbe. Arba atvirkščiai: kasdien kankintis darbe, nors tau kur kas priimtinesnis prieš tai minėtas modelis.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis