JO nuomonė: 4 ženklai, kad vyras neketina tęsti su tavimi santykių

(2)

Moterys per daug rimtai žiūri į Holivudo filmus, žadančius „ilgai ir laimingai“. Jis spyriojasi, tamposi, o galiausiai įsimyli taip, kad visiškai pameta dėl tavęs galvą – būtent tokį scenarijų tu ir įsivaizduoji, kai vyras sako nenorintis jokių įsipareigojimų? Darai didelę klaidą, nes vyrų NE dažniausiai būtent tai ir reiškia – NE.

Blogiausia yra tai, kad romantinių komedijų pozityvumo apsvaigintoms merginoms susisuka smegenys: jos pradeda įsivaizduoti, kad ir realybėje gali būti kaip kine, t.y. kad apie rimtus santykius nė girdėti nenorinčius vaikinus galima priversti apsigalvoti.


Taip sakau, nes žinau ne vieną atvejį, kai pasakymą „Nesu nusiteikęs rimtiems santykiams“ merginos interpretavo kaip „Nesu nusiteikęs rimtiems santykiams šįvakar, bet po audringos nakties su tavimi rytoj apie 10 valandą ryto viskas gali būti kitaip“. Jei lašas po lašo akmenį pratašo, vaidinasi, seksas po sekso ir vyruko nusistatymus pakeičia – juk būtent taip ir vyksta filmuose! Dar kartą pakartosiu: realybėje TAIP NEBŪNA. O jei ir būna, tai labai labai retai.


Žodžiu, jei vaikinas rimtiems santykiams sako NE, tai ir turi galvoje NE be jokių išvedžiojimų ir tikimybių, kad NE pavirs GALBŪT. Nors... paliksiu vienintelę viltį (pati žinai, kieno ji motina): toks virsmas įmanomas, jei mergina elgiasi kaip mano dėdė Bronius derėdamasis dėl automobilių Vokietijoje. Nusižiūrėjęs patikusį mersą, jis ilgai bendrauja su pardavėju, beveik susidraugauja su juo, bet paskui paspaudžia ranką ir nueina sau. Vienu atveju iš dešimties pardavėjas jį pasiveja ir pasiūlo mažesnę kainą. Žinau, kad tokia taktika paveikia ir kai kuriuos vaikinus: atstumti jie perkrato savo mintis bei nusistatymus ir patys imasi veiksmų.


Kitas klausimas: kaip sužinoti, kad vaikinas nenusiteikęs rimtiems santykiams, jei jis to garsiai nepasako? Viską išduoda elgesys.


Jis po sekso nelieka nakvoti


Kam miegoti su kažkuo, trintis šonais, jei galima vienam išsidrėbti per visą lovą? Be to, tokie dalykai kaip nakvynė įprastai prašosi kokio nors tęsinio: kavos į lovą, bendrų pusryčių, sekmadieninio pasivaikščiojimo po miestą, parką ir pan. Rimtiems santykiams nenusiteikusiam vaikinui tokie ritualai – tik tuščias laiko švaistymas.


Jis nesupažindina su savo draugais


Mano buvusi kolegė Monika nerimavo, kodėl jos vaikinas Algirdas (dabar jau tapęs teisėtu vyru) taip delsia supažindinti ją su savo tėvais. Monikai tai atrodė akivaizdus įrodymas, jog jis neįsivaizduoja savęs tuo potencialiuoju jos vaikų tėvu. Gerai, kad laiku išsiaiškino, jog Algirdas vengia bendrauti su nuolat besivaidijančiais tėvais. Ką noriu tuo pasakyti? Nė vienas mūsų negali išsirinkti tėvų, todėl tam tikromis aplinkybėmis lieka juos nebent tik slėpti. Tačiau draugus kiekvienas žmogus renkasi pats, todėl nuo tavęs juos slepiantis vaikinas tarsi sako: „Kam tau reikia juos pažinoti, jei galbūt ryt poryt pamiršiu tavo vardą?“


Jis atsisako padėti


Arba neatsisako kurstomas savų motyvų – kaip filme „Sunokusiose pamergėse“: mainais už pagalbą kelyje vienas veikėjas tikėjosi oralinio sekso. Bet jeigu Donas būtų buvęs rimtai kuo nors užimtas – pavyzdžiui, žaidęs pokerį su draugais, kepęs mėsainius iškyloje ar flirtavęs su kokia barmene, – vargu ar jį būtų sujaudinęs kažkelintos meilužės pagalbos šauksmas. Juk nuoširdžiai bėdoje padeda tik patys artimiausi ir geriausi draugai – neprašydami nieko mainais. Jei nori, gali paeksperimentuoti: vaikino, kurio tolesniais ketinimais abejoji, paprašyk kokios niekinės pagalbos – padėti perstumdyti baldus, sutaisyti varvantį čiaupą ar pakabinti ant sienos paveikslus. Tokių darbų dažnas savo namuose neprisiverčia atlikti, ką jau kalbėti apie pagalbą kažkokiai nesvarbiai personai.


Jis pernelyg nepasakoja apie save


Vienas stilistas pasakojo, jog tarp jo klienčių yra tokių moterų, kurios pas jį lankosi vien tik dėl to, kad nori išsikalbėti, išpasakoti savo rūpesčius, bėdas ir netgi nuojautas. Stilistui patikimos tokios paslaptys, kurios, jei būtų atskleistos, supurtytų ne tik jo klienčių gyvenimus. Bet šis tyli gerbdamas jų privatumą. Jei stilistas dirbtų su vyrais, vargu ar jam reikėtų laikytis tylos įžadų, nebent pavieniais atvejais. Nes vyrai nelinkę išsipasakoti, ypač bet kam. Į sąvoką „bet kas“ įeina ne tik stilistai, bet ir treneriai, buhalteriai, pardavėjai, kitokių paslaugų tiekėjai, taip pat tos merginos, su kuriomis smagu leisti laiką neplanuojant jokių rimtų santykių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis