Vyrų išpažintys: bandymas ją kabinti baigėsi gėdingu fiasko

Oi, mes tikrai turėtume ką papasakoti apie gėdingus pasimatymus... Bet šį kartą užleidžiame vietą vyrams!

Buvau nusižiūrėjęs simpatišką merginą. Porą mėnesių stebėjau ją iš šalies, niekaip nedrįsau prieiti. Galiausiai įsidrąsinęs pakviečiau pasivaikščioti parke, gurkšnojant kavą. Pats nustebau, kad mergina sutiko. Nežinau, kas tą dieną man užėjo, bet elgiausi kaip idiotas. Vapėjau kažkokias nesąmones, kumščiavau jai į šoną kaip kokiam draugeliui, galiausiai visiškai susimoviau, kai nusprendžiau juokais stumtelėti ją į sniego krūvą. Siaubingai gėda prisiminti tą pasimatymą. Mergina net nesutiko, kad parvežčiau ją namo. Mandagiai sumelavo, kad dar turi susitikti su drauge. Po to karto taip ir neišdrįsau jai parašyti.


Mano studentavimo laikais merginos buvo labai pamėgusios Brodvėjaus klubą, kuriame rinkdavosi užsieniečiai. Su draugais nusprendėme tokiais ir apsimesti – tikėjomės, kad taip sulauksime daugiau dėmesio. Priėjau prie vienos merginos, angliškai pasiūliau jai nupirkti kokteilį. Vienas, antras, trečias kokteiliukas... Aš jau lenkiu link to, kad abu keliautume iš klubo į mano namus. O mergina nusišypso ir iki šiol su manimi bendravusi angliškai, lietuviškai sako: tau tikrai reikia patobulinti savo anglų kalbą. Galvojau, kad tą akimirką mirsiu iš gėdos.


Buvau ką tik įsidarbinęs vienoje kavinėje. Man patiko viena ten dirbanti padavėja ir savo simpatijos aš neslėpiau, bet jokio atsako nesulaukiau. Kartą, kai ji nuėjo į kambariuką paimti įrankių, užrėmiau duris ir juokais pasakiau, kad niekur neišleisiu, kol ji nesutiks eiti su manim į pasimatymą. Aišku, čia buvo tik juokelis, bet kitą dieną vadovė pasiūlė man išeiti iš darbo. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis