Tai dar ne pabaiga: 5 klaidinančios priežastys skyryboms

Kartais reikia tiesiog išlaukti

Su vyru kartu esame 5 metus, tačiau dabar kaip niekada pajaučiau trintį – atrodo, viskas ne taip. Susipykstame lygioje vietoje, akivaizdžiai pradėjome matyti vienas kitame daugiau blogo, nei gero. Jausmai niekur nedingo, bet jie nebe tokie, kokie buvo. Net negaliu tiksliai įvardinti, ką jam jaučiu. Gal tiesiog prisirišimą? Vis dažniau nevalingai pradedu galvoti, kaip būtų, jeigu nuspręstume gyventi atskirai. Ar tai jau žingsnis link skyrybų?


---


Atsidūrei panašioje situacijoje? Nebėk į priekį – šį nelengvą etapą praeina dauguma porų, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jūsų santykiai baigti ir metas keliauti savais keliais. Kartais reikia tiesiog išlaukti ir pasiimti iš tų nemaloniųjų etapų svarbias pamokas bendrai judviejų ateičiai.


Mane erzina viskas, ką jis daro


Jei manai, kad tai liečia tik tavo vyrą, labai klysti. Nesvarbu, kuris žmogus bus šalia tavęs, anksčiau ar vėliau jis taip pat pradės tave erzinti. Šis nesibaigiančio susierzinimo periodas įprastai trunka iki pusmečio, kartais ir visus metus. Tad teks šiek tiek pakentėti.


Patarimas tau: pasistenk dozuoti savo nepasitenkinimą ir neįsiplieksti ties kiekvienu menkniekiu. Jei galva jau sprogsta nuo noro išsakyti viską, kas susikaupę, geriau padaryk tai vienu užėjimu, o ne penkis kartus per dieną kabinėdamasi prie smulkmenų. Patausok ir savo, ir jo nervų ląsteles.


Atrodo, kad esame tiesiog kambariokai


Santykiai keičiasi lygiai taip pat, kaip ir tu pati keitiesi. Tad ir aistros žiežirbos, laksčiusios tarp jūsų pirmais draugystės metais, su laiku priblėsta. Turi išmokti atriboti seksualinį gyvenimą nuo likusių jūsų santykių. Jei kitose srityse viskas gerai, vadinasi pergyventi dėl santykių tikrai neverta.


Patarimas tau: aistrą kurstyti reikia! Jei nieko nedarysi ir lauksi, kol judviejų seksualiniai bioritmai pagaliau sutaps, seksą gali matyti rečiau, nei Kalėdas. Kartais reikia šiokio tokio postūmio tinkama linkme.


Aš vis dažniau dairausi į kitus vyrus


Ir jis tikrai pagalvoja apie kitas moteris. Nieko blogo tame nėra, jei neperžengiamos ribos. Monogamija, anot santykių ekspertų, žmonių tarpe praktiškai neegzistuoja. Ištikimybė – sąmoningas pasirinkimas, o ne duotybė. Tad būtų naivu tikėtis, kad išsirinkusi partnerį visą gyvenimą žiūrėsi tik į jį.


Patarimas tau: pagalvok, ko esamuose santykiuose tau labiausiai trūksta. Juk dairaisi į kitus slapta svajodama gauti tai, ko nepavyksta gauti iš dabartinio partnerio.


Mes neturime jokių bendrų pomėgių


Yra porų, kurios kartu ne tik miegoti eina, bet ir dantis valosi. Ar tai reiškia, kad būtent tokie santykiai ir turėtų būti? Tikrai ne. Santykiai gali būti sėkmingi net ir tuo atveju, jeigu judu gyvenate visiškai skirtingus gyvenimus. Esminis klausimas, kodėl apie tuos bendrus pomėgius susimąstei: dėl to, kad visuomenėje taip įprasta ar vis tik tau pačiai to norėtųsi?


Patarimas tau: jei jauti, kad su mylimuoju norėtum daugiau laiko praleisti drauge, tiesiog paieškok jums abiems įdomių veiklų ir imkis iniciatyvos. Tik neburbėk, kad jis visai nesistengia! Turi suprasti, kad šiuo atveju tų bendrų pomėgių reikia būtent tau, tad ir iniciatyvos turi imtis būtent tu.


Mes nuolat susipykstame


Jei pasipykę neilgai trukus susitaikote ir vėl šypsotės – puiku! Vadinasi, judu mokate išlieti savo emocijas ir jų nekaupiate. Labiau sunerimti reikėtų tiems, kurie nesipyksta, tačiau ir laimės santykiuose neranda.


Patarimas tau: pykis į sveikatą, bet nepamiršk svarbios taisyklės – judu aiškinatės dabartinius santykius, o ne tai, kas įvyko prieš mėnesį, pusmetį ir dešimtmetį. Jei pykčių metu iš atminties pradėsi traukti visas senas jo nuodėmės, nieko gero nebus. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis