Vyrų išpažintys: man buvo taip gėda, kad negalėjau į ją net pažvelgti

Oi, tos mamos...

Didelis ir šiek tiek mažesnis


Prieš keletą metų tėvai nusprendė į svečius pasikviesti mano merginą. Prie stalo motiną užliejo prisiminimai. Ji pradėjo pasakoti, kaip mažas su tėčiu vienoje vonioje maudydavausi. Gal dėl to, kad buvo paragavusi šampano, mama nebesivaldė — bakstelėjo į tėčio pasididžiavimą pirštu ir tarė: „Vonioje būdavo didelis...“, tada, akimis parodžiusi į mano tarpkojį, pratęsė: “... Ir mažas”. O tėtis dar pridėjo: „Nedaug kas pasikeitė nuo tų laikų...“ Man buvo taip gėda, kad negalėjau į merginą net pažvelgti, — Tomas.


Asmeninių reikalų darkytoja


Vieną naktį parsivedžiau namo merginą. Ankstų rytą nežinia kelintą kartą mėgaujantis seksu trakštelėjo lauko durų spyna ir... tarpduryje išdygo mama. Ji nė neketino atsiprašyti. Pradėjo greitakalbe berti, kad atnešė man išskalbtus drabužius, klausė, ar esu pasiruošęs juos susidėti į spintą. Lemenau, kad bent palauktų, kol mergina apsirengs, — butas juk maaaaano... Tačiau mama oriai vaikštinėjo po namus ir vaizdavo šeimininkę. Mergina smuko pro duris. Daugiau jos nemačiau. Teko mandagiai paprašyti mamos grąžinti atsarginius buto raktus, — Justas.


Budri akis


Sykį po vidurnakčio grįžau namo su mergina. Pažvelgiau į tėvų buto langus — tamsu. Miega, pamaniau, ir ėmiau plėšti meilę ant suoliuko. Staiga pro virtuvės langą galvą iškišo mama. „Kur taip ilgai buvai? — pasiteiravo lyg nematydama, kas vyksta. — Visą naktį nemiegojau. Lipk į viršų ir užrakink laiptinės duris.“ Aišku, mergina pamanė, kad esu visiškas mamyčiukas, — Nojus. 


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis