3 frazės apie save, kurių vyras iš tavęs niekada neturi išgirsti

Jei gali patylėti, kartais būtent taip ir reikėtų padaryti

Vienas santykių psichologas kartą mums pasakė: žinote, koks yra blogiausias dalykas, kurį moteris gali padaryti vyro akivaizdoje? Ji gali pati save nuvertinti. Sakysi, tau tai tikrai negresia? Pagalvok, ar tikrai... Yra keli standartiniai variantai, kuriuose save atpažins 99% moterų.


Na taip, bet...


Niekas kitas moteryje neįžvelgia tiek trūkumų, kiek sugeba pamatyti ji pati. Vaikinas eina iš proto dėl tavo kūno linijų, o tavo galvoje skamba vienintelis žodelis „BET!“. Būtų visai gerai, jei jis skambėtų tik tavo galvoje. Kur tau.. Juk nepraleisi progos ištarti jį garsiai ir atkreipti vaikino dėmesį į visus tau pačiai akis badančius trūkumus.


Jis gieda ditirambus tavo nuostabioms krūtims, o tu ką? Eik tu, jos tokios mažos... Norėčiau didesnių. Arba dar blogiau! Eik tu, jos tokios mažos... Juk tu norėtum, kad turėčiau didesnes?


Gali būti tikra: tavo vaikinas iki šiol apie tai tikrai nefantazavo ir mintyse nekūrė vaizdų, kaip būtų jeigu būtų. Tavo krūtis jis priėmė kaip malonų faktą: jos yra tokios, kokios yra ir jam tai patinka. Ką vienu sakiniu padarei tu? Privertei jį iš naujo tave įvertinti! Hm... O jeigu iš tikrųjų būtų didesnės? – mintis nevalingai jau sukasi jo galvoje ir padėkoti už tai gali tik pati sau.


Faktas: didžioji dalis vaikinų nepastebi merginų trūkumų ar bent jau jų nelaiko trūkumais. Nei celiulito, nei per mažų krūtų ar per storų šlaunų. Nepastebi, kol pati jiems nebedi pirštu ir nesakai: žiūrėk!


Pažiūrėk, kaip sustorėjau...


Per atostogas, po savaitgalių, švenčių metu... Paklausius moterų kartais atrodo, kad visas jų gyvenimas yra vien storėjimas. Ir jos ne šiaip storėja, o garsiai apie tai kalbėdamos. Ir dažniausiai būtent tiems, kuriems tai mažiausiai įdomu – vyrams.


Jei sakydama pažiūrėk, kaip sustorėjau... atidžiai įsižiūrėtum į savo vaikiną, tikrai sugebėtum įžvelgti kančios perkreiptą veidą. Jis ramiai, šaltais nervais sako nenusišnekėk. O tu: ne, bet rimtai... tu pažiūrėk! Ir jis pasižiūri. Ne aklas, tikrai mato – sustorėjai!


Žinai, ką jis norėtų pasakyti? Tai nebeėsk! Bet ir toliau didvyriškai tyli, nes jis gudrus ir puikiai žino – į šitą reikalą geriau nesivelti. Tik nenustebk, jei vieną dieną stypčiodama priešais veidrodį išgirsi iš savo vaikino aha... tu sustorėjai. Juk pati apie tai nuolatos kalbi!


O anksčiau...


Jaunos merginos lygina save su kitomis, o štai vyresnės... Oi, dar blogiau! Su savimi, prieš kokius 10, 15 ar net 20 metų. O tada juk ir svoris mažesnis buvo, užpakaliukas riestesnis, ir tos raukšlės – iš kur jos atsirado?!


Ir visai nesvarbu, ar greta lovoje gulintis vyras tas pats jau 20 metų, ar visai naujas – nei matęs, nei girdėjęs kokia tu buvai tada – „n“ metų atgalios. Ir jeigu atvirai – tiek vienam, tiek kitam svarbu tik tai, kokia tu esi dabar. Tad gal geriau tiesiog pasidžiauk tuo, kaip atrodai šiandien. Juk po kažkiek metų atsigręši atgalios ir vėl dejuosi: tada atrodžiau tikrai geriau. Tik ar tada, kai taip atrodei, nors kiek tai vertinai? 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis