6 požymiai, kad šis vyras tave išduos

(2)

Nieko gero šie santykiai nežada...

Jei tavo draugė susidėtų su netikėliu, net neabejojame – pro tavo akis tai tikrai nepraslystų. Tik ar tą patį pastebėtum, jei ir pati pakliūtum į netikėlio spąstus? Lyg ir jauti, kad santykiai dėliojasi ne pagal tavo planą, bet vis tempi... O gal kas pasikeis? Lauki, tikiesi, visaip jį teisini, o rezultatas visuomet toks pats: veltui iššvaistytas laikas vyrui, dėl kurio net mažojo pirštelio nebuvo verta pajudinti. 


Štai 6 dalykai, į kuriuos santykių ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį. Jei stabtelėjai bent ties dviem punktais – gali būti beveik tikra, kad nieko gero šie santykiai nežada.


1. Jis vengia jūsų santykių statuso


Atkreipk dėmesį, kaip jis tave pristato kitiems žmonėms: draugė, pažįstama? O gal tiesiog pasako tavo vardą ir nieko daugiau? Panašu, kad žodis „pora“ jūsų santykiuose tiesiog neegzistuoja. 


2. Intymių santykių metu jam rūpi tik jo paties pasitenkinimas


Atsiribok ir pasistenk į viską pažiūrėti iš šalies: ar jam svarbu, kad tu patirtum pasitenkinimą? Ar stengiasi atrasti tave jaudinančius taškus? Ar domisi, kas apskritai tau patinka? Jei lovoje viskas sukasi vien aplink jį, greičiausiai jam esi tik šiuo metu tinkamas žaisliukas. 


3. Jis naudojasi tavimi finansine prasme


Šiandien pamiršo piniginę, o ir vakar pasiskolino šiek tiek pinigų... O gal tiesiog ėmė ir patogiai įsitaisė tavo namuose, kuriuose ir mokesčių nereikia mokėti, ir pavalgyti bet kada galima? Būk atsargi – alfonsai geba taip apsukti galvą, kad net ir pačioms akyliausioms nepavyksta laiku ištrūkti. 


4. Jis nesidomi tavo gyvenimu


Vyras, kuriam tu iš tiesų įdomi, visuomet norės apie tave žinoti kuo daugiau. Tad apie ką judu kalbatės susitikę? Jei šis vyrukas asmeninio gyvenimo temų vengia, greičiausiai tiesiog nenori eikvoti savo energijos nuobodokoms ir niekur nevedančioms kalboms. 


5. Jis nieko nepasakoja apie save


Visai ne dėlto, kad yra drovus. Jis paprasčiausiai nemato reikalo tai daryti. Juk kuo daugiau apie jį žinosi, tuo sunkiau jam bus su tavimi gražiuoju atsisveikinti. Moterys kartais būna labai kerštingos!


6. Jis dairosi į kitas merginas


Susirašinėja, o gal ir susitikinėja. Be abejo, vadina jas tik draugėmis – tu juk vis tiek gerai nepažįsti nei jo paties, nei jo draugų. Paskaityti žinučių neprašyk, bet gali subtiliai užsiminti, kad būtum nieko prieš susipažinti su jo draugais. Vargu, ar būsi pristatyta bent vienai iš tų minėtų merginų.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis