3 žodžiai, kur kas stipresni nei aš tave myliu

Bent kartais ištark jam šiuos žodžius

Visada gera išgirsti meilės prisipažinimą, net jeigu jis kartotas jau tūkstančius kartų. Tai nuramina, užglaisto nesusipratimus, leidžia pasijusti svarbiais ir reikalingais, kartais – nepakeičiamais.


Tik stebuklingieji žodžiai „aš tave myliu“ pernelyg dažnai tariami veltui. Be to tikrojo jausmo, labiau instinktyviai, nes esame taip įpratę. O kaip dažnai gyvenime būna, kad šiandien ištarti meilės žodžiai jau kitą rytą išsisklaido kaip dūmas? Todėl, kad šioje frazėje nėra meilės, joje tik trys pavieniai žodžiai, užglaistantys mūsų savimeilę.


Kažkam meilė – tai seksas. Kitam – prisirišimas. Trečias galbūt pasakys, kad meilė – tai ištikimybė ir pasiaukojimas. Tų variantų gali būti begalybė ir tu niekada nežinosi, ar judu mylite vienodai. Meilė tėra žodis, turintis tūkstančius pavidalų.


„Aš tavimi tikiu“ – trys žodžiai, kur kas stipresni nei aš tave myliu. Žodžiai, į kuriuos sutelpa viskas, kas svarbiausia: įvertinimas, pagarba, palaikymas. Šie žodžiai gali padaryti kur kas daugiau, nei ilgiausia motyvacinė kalba: jie suteikia saugumo jausmą, užaugina sparnus ir leidžia atsispirti.


Įsivaizduok, kad santykiai – tai svarstyklės, kurių vienoje pusėje stovi tu, o kitoje stovi jis. Kad svarstyklės veiktų, reikalingas nuolatinis balansas – vienas kito palaikymas. Kai vienas krenta žemyn, kitas tempia jį aukštyn. Tas balansas neįmanomas, jeigu nėra tikėjimo antrąja puse. Tikėjimas savo partneriu – tai fundamentalus santykių pagrindas, leidžiantis judviem judėti pirmyn.


Todėl kitą kartą, kai tau labai norėsis palaikyti mylimą žmogų, pažvelk jam į akis ir vietoj myliu pasakyk: žinok, aš tavimi tikiu. Tai bus kur kas stipriau nei tūkstantis myliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis