5 dalykai, kurie santykiuose varo vyrus iš proto

Iškart patikslinsime: varo iš proto tikrai ne gerąja ta žodžio prasme! Paskaityk, ką mums papasakojo vyrukai ir niekuomet to nekartok.

„Mano mergina turi labai erzinantį bruožą: kiekvieną kartą, kai susipykstame ar tiesiog susiginčijame, ji pradeda lyginti ankstesnius mūsų santykius su dabartiniais. Atrodo, jau išsisprendėme dilemą, bet tada prasideda: Man atrodo, mūsų santykiai pasikeitė... Man atrodo, tu manęs nebemyli... Nėra nieko baisesnio, nei bandymas sukelti gailestį, o būtent tai ji ir daro – reikalauja iš manęs patvirtinimo, kad viskas gerai. Duosiu patarimą visoms merginoms: niekada garsiai nesakykite to, ko nenorite išgirsti iš savo vyro. Nuolatos kartodamos tu manęs nemyli, vieną dieną pačios jį įtikinsite, kad taip ir yra“.


„Mūsų namuose – nesibaigianti dieta. Tik neaišku, kuriomis dienomis mes jos turime laikytis. Pabrėžiu žodį MES, nes kažkodėl mano žmonai atrodo, kad aš turiu palaikyti jai kompaniją tuose reikaluose. Viskas atrodo maždaug taip: vieną dieną valgome salotas, kitą dieną iš stalčių ji jau traukia saldainius. Bet neduok Dieve tuos saldainius pirmas valgyti pradėsiu aš – taigi mums dieta! Tada prasideda tirada, kaip jai sunku atsilaikyti, kaip aš nė kiek neprisidedu, nepalaikau ir t.t. Bet aš nesuprantu ką čia palaikyti, jeigu tavo dietos vyksta kada panorėjus“.


„Su drauge turime vieną automobilį, todėl kartais vairuoju aš, kartais – ji. Vairuoti, kai šalia sėdi mano draugė, yra tikra kančia: stabdyk, nelenk, rodyk posūkį, nelėk... Tie nesibaigiantys komentarai varo mane iš proto. Užsičiaupia tik tada, kai pasiūlau sėsti ir vairuoti pačiai“.


„Buvusi mano mergina labai mėgdavo apkalbėti kitus. Susitinka su draugėmis, apšneka visus pažįstamus, o tada grįžusi namo tą patį pasakoja man. Dažniausiai tai skamba taip: O tu žinai, ką jinai padarė...? Man tai atrodo, kad nereikėjo... Ką tu manai? Nuoširdžiai, man visiškai neįdomu, kaip gyvena jos draugės ir draugių draugės. Bet turėdavau linksėti galvą ir kažką mykti, nes kitaip baisiausiai įsižeisdavo, kad jos nesiklausau“.


„Mano mergina turi kažkokį kvailą įsitikinimą, kad poros turi viską daryti kartu. Na nepatinka man baletas – kodėl aš turiu save kankinti ir eiti kartu su ja? Nesutampa mūsų filmų skoniai, tai kam sėdėti susikibus ir žiūrėti tai, kas neįdomu? Yra daugybė dalykų, kuriuos mes darome kartu: valgome, miegame, linksminamės su draugais. Nereikia iš santykių daryti cirko tik dėl to, kad jos draugės su savo vaikinais gyvena kitaip“. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis