4 vyrų nuodėmės santykiuose

Tu supykai. Jis supyko. Ir abu nebežinote, kas čia išvis įvyko. Iš tiesų NIEKO, tiesiog tuos pačius dalykus judu matote visiškai skirtingai! Jei netiki mumis, patikėk ekspertais: vyrai dažnai elgiasi kvailai tik todėl, kad jų smegenys, deja, susuktos kitaip nei mūsų.

Jo nuodėmė: jis amžinai negirdi, ką tu jam sakai

Realybė: tuo pat metu vaikinų smegenys pajėgios susidoroti tik su viena užduotimi. Tad greičiausia jis tave akivaizdžiai ignoruoja susitelkęs į ką nors kita. Gal į žaidimą, gal į televizorių, gal į dar ką nors. Taip jau yra: okupavusi vyro smegeninę, mintis ten ir lieka viešpatauti. Kaip tik dėl to jis kartais staiga tave pertraukia ir paklausia ko nors ne į temą.


Jo nuodėmė: atsidūręs šalia savo draugų jis visiškai pasikeičia

Realybė: draugų kompanijoje jis per akimirką gali virsti kitu žmogumi, nes tarp jų jis turi atrodyti kaip vyras. Bėda ta, kad vyriškumą daugelis vyrų supranta labai savotiškai. Tu juk ir pati žinai – rodydamas pernelyg šiltus jausmus tau, jis neabejotinai sulauks juokelių iš draugų pusės. Deja, bandymai balansuoti tarp švelnumo ir tariamo vyriškumo dažniausiai baigiasi ne tavo naudai. Pasistenk jį suprasti ir palikti jam daugiau erdvės, tačiau jei vaikinas akivaizdžiai peržengia ribas ir demonstratyviai tave ignoruoja – aiškiai jam parodyk, kad tokio elgesio netoleruosi.


Jo nuodėmė: jam aiškiai nusišvilpti, kad tau buvo sunki diena.

Realybė: nesitikėk, kad tu verkšlensi apie bjaurią kolegę ar vergvaldį bosą, o mylimasis guodžiamai glostys tau plaukus ar petį: jis jaučia pareigą padėti tau išspręsti problemą, o sriūbavimų drauge tiesiog nesupranta. Patikėk, jis nėra abejingas. Tiesiog problemų sprendėjas iš jo kur kas geresnis, nei guodėjas.


Jo nuodėmė: jis visiškai neprisideda planuojant atostogas ar laisvalaikį

Realybė: vyrai linkę gyventi šia diena, jie nesvarsto, kas bus po kelių savaičių ar (dar baisiau!) kelių mėnesių. Planuoti šitaip į tolį? Na jau ne, yra kur kas svarbesnių dalykų — tų, kurie nutiks jau po penkių minučių. Apie juos jis ir galvos. Tad nemanyk, kad vaikinas mėgina plautis — jam tiesiog rūpi dabartis, bet ne miglota ateitis. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis