Paleisk šiuos dalykus ir tavo asmeniniai santykiai pradės keistis

(6)

Tavo laimės šaltinis - tai TU. Galbūt kažkam tai atrodys tik skambūs žodžiai, tačiau tuose žodžiuose slypi visa ko pradžia. Tavo gyvenimas prasideda nuo TAVĘS – to, kaip tu matai pasaulį ir kaip jį jauti, kaip žiūri pati į save ir kaip kitiems leidi į save žiūrėti. Tu negali pakeisti natūralios gyvenimo tėkmės, tačiau gali pasirinkti, kaip su tuo gyventi – priešintis ar priimti. 

Kartais tam, kad būtum laimingesnė, reikia ne tiek jau daug. Tik mažų pokyčių, atnešančių dideles permainas.


---


Nustok tikėtis – tai pirmas dalykas, kurį gali padaryti pati dėl savęs. Galvodama, kad su laiku viskas pasikeis, pati save apgaudinėji. Tai tarsi nesibaigiantis nusivylimas, kuris vis labiau spaudžia. Atleidi vieną kartą, atleidi antrą, o trečią kart tai priimi kaip kasdienybę. Žinai, kodėl priklausomybių turinčių vyrų žmonoms taip sunku su jais išsiskirti? Nes jos per daug kartų atleido, per daug kartų iš naujo patikėjo. Į santykius jos įdėjo tiek pastangų, kad dabar pačios nebedrįsta imti ir padėti taško. Tas pats ir su tomis, kurioms ne kartą teko išgyventi vyro neištikimybę ar tomis, kurios daugybę metų viską tempia ant savo pečių. Nustok tikėtis ir tiesiog paklausk savęs: ar aš galiu susitaikyti su tuo, kad taip bus visada? Jeigu atsakymas Ne, galbūt dabar, o ne rytoj, yra geriausias metas padėti tašką.


---


Paleisk pyktį – jis tau nieko neduoda. Nėra prasmės gyventi praeitimi ir dairytis atgalios, kai prieš akis dar visas gyvenimas. Tokiose situacijose tiesiog pagalvok: O kas pasikeis nuo to, kad pykstu? Tavo pyktis nepadarys jokios įtakos tiems žmonėms, ant kurių tu jį išliesi. Tu tiesiog užnuodysi pati save.


Neprisirišk prie neigiamų emocijų, nes jos tave stabdo. Vietoj to, kad judėtum į priekį ir iš gyvenimo imtum naujus dalykus, tu užstringi ties praeities įvykiais, kuriuos analizuoji vėl ir vėl. Tame nėra jokios prasmės.


---


Pradėk gyventi dėl savęs. Žinai, kokią klaidą daro dauguma moterų? Gyvena dėl santykių, kai iš tiesų turėtų gyventi dėl savęs. Jos paprasčiausiai per daug savęs atiduoda ir tampa savo pačių gerumo įkaitėmis. Santykiuose, kaip ir bendrai gyvenime, galioja ta pati taisyklė: žmonės su mumis elgsis taip, kaip mes jiems leisime elgtis. Todėl laikyk kartelę aukštai iškeltą ir neprarask savęs. Savo vyrui tu turi būti įdomi už tai, kokia esi, o ne už tai, ką dėl jo darai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis