JO nuomonė: aiškiausi ženklai, kad tavo vyras tikrai suka į kairę

(2)

Ką, negalima? Kodėl? Nes tau esu pasižadėjęs amžiną meilę? Aš jos ir neišsižadu. Tave myliu, su kita myliuosi, o jei tau toks žaidimas nepatinka — pagauk, jei gali.

Mano kolegos Lino santuoka vos nesubyrėjo, kai jis vieną vakarą namo grįžo su ryškiu lūpų dažų atspaudu ant skruosto. Kokią audrą žmona pakėlė... Ir visas triukšmas tik dėl to, kad geraširdis Linas leido anksčiau iš darbo išeiti sekretorei — ši iš džiaugsmo ir pakštelėjo jam į skruostą. O tas buvo toks patenkintas, kad nei veido plovė, nei į veidrodį žiūrėjo.


Lino istorija puikiai iliustruoja du išskirtinius moterų gebėjimus: 1) iš musės pūsti dramblį; 2) įžvelgti neištikimybės įrodymų ten, kur jų nėra. Jei moteris nepasiduotų emocijoms ir mąstytų logiškai, suprastų, kad tik paskutinis idiotas iš meilužės lėks pas žmoną neištyrinėjęs savo fizionomijos ir kitų kūno dalių priešais veidrodį.


Tu nepatikėsi, bet šįsyk tau pateiksiu nuodugnią instrukciją, kaip demaskuoti lovelasą. Ne iš gailesčio pateiksiu — dėl šventos ramybės: kad nepūstum visokių dramblių dėl kiekvieno įdrėskimo (pati juk katę augini), ilgo plauko, prikibusio prie švarko rankovės (viešuoju transportu ne tik plikiai važinėja), ar euforiją sukeliančio skambučio (ir tu džiaugtumeisi, jei paskambintų seniai matyta draugė). Taigi savo mylimojo ištikimybe gali pradėti abejoti tik tada, kai...


... jis nekreipia dėmesio į SMS


Sakai, jis niekada į žinutes nekreipdavo dėmesio? Tai apsižiūrėk: gal ne su vyru susitikinėji? Neginčijamas faktas: vyrų reakcija į SMS prilygsta Pavlovo šuniukų refleksams — jei telefonas pyptelėjo, SMS reikia perskaityti čia ir dabar, juk ten gali būti labai svarbi informacija! Jeigu pypsėjimus vyras ignoruoja, bet telefono nepaleidžia iš rankų, vadinasi, žino, kas rašo ir ką rašo. Perskaitys tada, kai tu negalėsi matyti jo laimingos šypsenos.


... jo SMS archyvas yra tuščias


Nemandagu skaityti svetimus laiškus, bet jeigu jau netyčia jam giliai miegant tavo rankose atsidūrė jo telefonas, tai... nesidžiauk pamačiusi užrašą “Pranešimų nėra”. Jis juk ne šiaip žmogus — jis yra homo sapiens: natūralu, jog visus savo flirtus ištrina, kad tu lunatikuodama jų neperskaitytum. Taip pat nesidžiauk pastebėjusi, kad labai dažnai jis skambina kažkokiam Kęstui. Vyrai reikalus geba sutvarkyti vienu dviem skambučiais. O Kęsto vardas gali slėpti Konstanciją.


... jo namai tvarkingesni


Net kojinių po lova nėra! Panašiai viskas buvo, kai judu pradėjote susitikinėti: tvarkingai paklota lova, išplauti ir spintelėje išrikiuoti indai, nuleistas klozeto dangtis, ant palangės — netyčia užmirštas buteliukas su užrašu “Švarai — taip, o vargui — ne”. Šaunuolis, susitvarkė. Bet vyrai tvarkosi dviem atvejais: kai laukia ypatingo svečio arba kai netvarkos lygis gresia gyvybei.


... pasikeitė jo šukuosena


Ir, svarbiausia, tai atsitiko nei iš šio, nei iš to, be menkiausio tavo priekaišto ar užuominos, kad rytoj eisite į svečius pas tavo mamą. Kam jis nori patikti? Įtarimai turėtų tavęs neapleisti ir pastebėjus pleiskanų. Svetimos pagalvės sindromas — ne anekdotas, bet realybė. Tik pleiskanų atsiranda ne dėl trynimosi į svetimus patalus — dėl prausimosi svetimu šampūnu. Vadinasi, vyrukas gerai suprakaituoja... Dar labiau turėtum sunerimti, jei pasikeičia jo apatinė šukuosena: tik –niolikiniai skuta plaukus aplink penį, kad šis atrodytų didesnis. Bet tu juk žinai jo dydį — kam jis nori padaryti įspūdį?


... jis dažniau tau skambina


Koks dėmesys, koks rūpestis! Turbūt net draugės tau pavydi. Ir jis nė kiek neprieštarauja, jei su jomis ilgiau pabūsi, nė neklausia, kieno vyriškas balsas griaudžia fone. Tiesiog pasiteirauja, kur tu, ką veiki ir, svarbiausia, ką planuoji veikti artimiausiu metu. Nes žinodamas šitą informaciją jis gali dėliotis savo planus, kuriuos įgyvendinti tu, apakinta dėmesio bei rūpesčio, nesugebėsi sutrukdyti.


... jo kišenės tuštesnės


Manai, Silvio Berlusconi meilužės būtų prabilusios, jei būtų gavusios, ko nori? Manai, Tigeris Woodsas interviu perkeltine prasme kalbėjo, kad posūkiai į kairę brangiai kainuoja? Nė velnio! Bet ką gali žinoti, gal tikrai vargšelį prispaudė kokia krizė... Arba bėda blondinės pavidalu. Tad jei jis prašo, kad paskolintum pinigų, neatsakyk, išgelbėk draugą. Tik gali iškelti sąlygą: paskolinsi tuo atveju, jei kartu su grąžinama skola jis atneš ir kvitus, rodančius, kam tuos pinigus išleido.


... jo formos putlesnės


Sakoma, radę porą vyrai aptingsta ir užsiaugina pilvą. Taip, būna tokių. Bet jeigu taviškis visus tuos metus, kai judu kartu, intensyviai sportavo, o dabar staiga ėmė vis labiau panėšėti į mielinę bandelę, turėtum sunerimti: gal kokie negalavimai jį kamuoja? Tokie kaip laiko trūkumas, greitas maistas, sėdimas ar gulimas darbas? Tik jie gali kenkti figūrai, jei iš namų mylimasis išlekia su sportiniu krepšiu, o grįžta dar putlesnis.


... dulkinasi jis fantastiškai


O! Anksčiau taip nebuvo ar tu nepastebėjai? Vis naujos pozos, vis nauja meilės žaidimų atlikimo technika, vis kitokie orgazmai. Vienas iš dviejų: arba jis visą laisvalaikį skiria pornografinių svetainių studijoms, arba turi puikią mokytoją. Bet... jei nori ramiau miegoti ir toliau mėgautis fantastišku seksu, geriau galvok, kad jis — tobulas vyras, kuris kiekvieną lytinį aktą su tavimi trokšta paversti fejerverku.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis